diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ka daryti?

 •  
  2 votes (50,0%) for: Pabandyk nusiraminti ir nekreipti demesio i tai
 •  
  0 votes (0,0%) for: Tiesiog pakelk galva ir nueik!
 •  
  2 votes (50,0%) for: Niekas neturi taves skaudinti

#1 vas. 20, 2017 23:57:58

hey_yo

Patyčios su buvusiais klasiokais

man atrodo nuo tokiu dalyku padeda veiklos. Mokykis, nebutinai ka mokykloje moko, kas tau idomu, internete viskas prieinama, uzsiimk uzklasine veikla uz mokyklos ribu, jei neturi pakankamai pinigu, pagalvok kokiose organizacijose noretum sudalyvauti.

Nueik i universitetuose vykstancius renginius ten zmones labai gerbia mokinius, kurie yra verzlus ir ateina bendrauti su studentais, destytojais, klausia, diskutuoja. Surask internete zmones kuriais zaviesi, pasidomek ju biografijomis. Paziurek paskaitu. Ismoksi daug naujo, kas tau paciai bus idomu ir naudinga ateityje.

Tie kas tyciojas tik nori demesio, neduok jo. Tu esi visiskai nekalta delt to kas tau nutiko ir cia visiskai nieko tokio antrus ar trecius metus busi kazkurioj klasej. Mokykloj labai jauciasi tas va as 10tokas o tu va “tik” 9toke ar ten bet kurias kitas klases paimk. Baigus mokykla visiems vienodai kiek tau metu ir kiek ten klasiu buvai kur palikta. Bet tikrai visi ivertins visa tavo gyvenima tavo veikluma, todel nekreipk demesio i tuos kas tyciojas, buk drasi, stipri ir daryk daugiau kas tau idomu, jei nedrasu eiti su zmonemis bendrauti, pradek gilintis kokiomis nors temomis internete, gal istorija ar matematika, kas tau prie sirdies. Studiju metu tau tai pades, karjeroje tau tai pades. Tai Tau pades gyvenime, o ne terliojimasis su kazkokiais mazvaikiais, kurie tik tyciodamiesi is kitu gali savo saviverte “kelt” tokiu pat besitycianciu atzvilgiu.

Atsimink, kad mokykla, kurioje taip jauciasi vos vieneriu ar 2 metu skirtumas uztrunka palyginus labai trumpai, po jos dar daug daug gerio bus. Ypac jei dar mokykloje nuveiksi daugiau nei tie visi besityciajantys. Nesvaistyk jiems savo resursu. nei laiko, nei jegu. jie to neverti visiskai. Paversk ju patycias tave varancia jega i prieki. Tegu nervuoja tave, nervai sukelia energija, isnaudok ja tikslingai

Atsijungęs

#2 vas. 5, 2017 13:17:20

Paslaptis02

Patyčios su buvusiais klasiokais

monika883 labai tau ačiū padėjai

Atsijungęs

#3 vas. 1, 2017 17:16:53

monika882

Patyčios su buvusiais klasiokais

LABAS. Labai gerai, kad su savo sunkumais nelieki viena ir daliniesi. Noriu pasakyti, kad iš tavęs nieks neturi teisės tyčiotis. Manau į tokias patyčias turėtų isikišti tavo tėvai. Kad pakalbėtų su asmenų tėvais kurie iš tavęs šaiposi. Ir galbūt jie apsiramintų. Būtų gerai, kad apie esančias patyčias pakalbėtum su tėvais. Jie gal būt galėtų kaipnors tau patarti ką toliau daryti. Na sakei dar kad jie yra buvę tavo klasiokai, manu kiekvieną dieną jų nesutinki. Manau galėtum tu juos tiesiog ignoruoti, praeik pro šalį ir nesureguok visiškai, tada jie pamatys kad tau vienodai. Ir jiems bus nebeįdomu iš tavęs tyčiotis. Tu nekalta, kad dėl ligos tave paliko antriems metams. Žinau tą ligą mano tėtis sirgo, dabar nebeserga. Labai baisu. Stenkis daug nesijaudinti, kad tau neprasidėtų priepuoliai. Na o į ižeidinėjimus pabandyk nekreipti dėmesio gal jie suauks ir pamatys kad tu nekreipi dėmesio ir atstos. Na o jei neatstotų o tau nebebutų kantrybės laukti. Pakalbėk su tėvais ar su kuo nors kitu apie vykstančias patyčias. Manau jie tikrai tau padės. Svarbiausiai su savo išgyvenimais nelikti vienai, kalbėk. Sėkmės

Redagavo monika882 (vas. 1, 2017 17:18:55)

Atsijungęs

#4 saus. 31, 2017 18:54:21

Rusnia5

Patyčios su buvusiais klasiokais

Labas. As nelabai suprantu, kas ta epilepsija. Gal galetum placiau paaiskinti ?
Aciu.

Atsijungęs

#5 saus. 31, 2017 00:11:57

Paslaptis02

Patyčios su buvusiais klasiokais

Sveiki man 14 metu ir esu 7-oke esu is Kauno kai buvau maza ejau i darzeli viska mokejau . Atejau i 1 klase nuo cia viskas ir prasidejo. Sergu Epilepsija jau nuo mazens . Viena diena mokytoja pasake kad as tiesiog negaliu buti perkelta i kita klase ji paklause ar jie sutinka . Mano tevai beabejo sutiko. Bet kai buvau palikta antriems metams visa mokykla suzinojo. Ypac skaudu buvo kai buve klasiokai saipes vadino antramete ryza karve ir t.t as nrbuvau palikta antriems metams tai ivyko del ligos kuri apsunkino mano prota.
O dabar kai sutinku juos , buvusiuosius klasiokus jie ima ir is manes saiposi…
Dar kaz kiek brolis ateidavo padedavo bet dabar jis kitoje mokykloje ir nebegali manes absaugoti. Ir seip pareinu is mokyklos verkiu uzsidarius uz ka man sitaip ?

Tikiuosi suprasit mane ir parasysit kaip jus jaustumetes sioje situacijoje …


Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas