diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 12, 2019 20:46:32

Tigrius

Patėvis ir tėtis

Tesiog, greiciau bek nuo mamos ir patevio, protestuok, iseik is namu ir sakyk kad negrysi kol neleis pasimatyt su tikruoju tevu. Kas cia dar per svarstymai cia toks lengvas atsakymas dieve

Atsijungęs

#2 bal. 17, 2017 20:57:03

VIENASPLIUSDU

Patėvis ir tėtis

jei nori ir tavo tikrasis tetis nori vadinasi tikrai reikia

Atsijungęs

#3 bal. 12, 2017 00:15:40

Perkus

Patėvis ir tėtis

Turėtum susitkti su tėčiu jei Tu to nori
Koks skirtumas ką sako patėvis

Atsijungęs

#4 kov. 10, 2017 23:00:08

Dainoryte

Patėvis ir tėtis

Nežinau bet manau,kad tikrai ne. Tu turi matytis su savo tėčiu. Gal tavo patėvis nori,kad jį pamirštum ir nori,kad turėtum tik jį. Bet nepasiduok jei tik gali susitik su tėčiu. Pasikalbėk apie tai su mama… Ir parašyk ką ji tau pasakė.

Atsijungęs

#5 vas. 23, 2017 21:20:01

luksyskajus

Patėvis ir tėtis

Jeigu jis tau neleidžia pasimatyti su savo tikruoju tėčiu tai jis jam jaučia didelę konkurenciją. Ir ištikrųjų jis tau negali uždrausti matytis su tavo tikruoju tėčiu. Noriu paklausti. O kaip mama reaguoja į tai,kad tau neleidžia susitikti su tavo tikruoju tėčiu?

Atsijungęs

#6 vas. 21, 2017 13:50:40

hey_yo

Patėvis ir tėtis

Iš šalies žiūrint aš iš pradžių su tėčiu kalbėčiausi. Manau, kad kai viskas išlįs ir visi sužinos apie planus, tada kils ginčas tarp tavęs su tėčiu ir mamos su patėviu. Jei taip įvyktų, aš tavo vietoje stengčiausi jau būt pasiruošus tam, apkalbėjus su tėčiu detales kaip išvažiuosi, kada, kur gyvensi, kaip bus su mokykla ir kitais dalykais. Taip pat pasidomėti teisine puse, ko reikia oficialiai tave perkelti. Negali tiesiog imti ir pabėgt, tada tėtis turėtų tave grąžinti mamai, jei taip paskirta po skyrybų. Aš prieš bet kokias derybas išsaiškinu kas gali sutrukdyti ir sugalvoju tam sprendimus, kol kas tokia taktika padeda gerai. Jei nesijausi tvirtai paskambink į vaikų liniją, jie padės tau susiimti ir priimti teisingus sprendimus.

Redagavo hey_yo (vas. 21, 2017 13:52:15)

Atsijungęs

#7 vas. 17, 2017 17:37:43

VisaiNesvarbu

Patėvis ir tėtis

Pakalbek su tečiu, paprašyk, kad jis pasakytu tavo mamai, patėvis neturi tau aiškint, jis neturi tam teises, tad geriausias sprendimas pakalbet su savo tėčiu

Atsijungęs

#8 vas. 7, 2017 16:18:00

Karo_lina

Patėvis ir tėtis

O ką daryti jei noriu persikraustyti gyventi pas tėyį į vokietiją, bet mamai bijau pasakyt, nes ji pasakys patėviui ir bus skandalas namuose? Į ką kreiptis?

Atsijungęs

#9 vas. 6, 2017 16:44:57

monika882

Patėvis ir tėtis

Aš manau, patėvis neturi teisės neleisti tau matytis su tikru tavo tėčiu, jei tu to nori.

Atsijungęs

#10 vas. 6, 2017 16:33:25

Karo_lina

Patėvis ir tėtis

Sveiki, reikia labai jūsų pagalbos… Ar gali patėvis neleisti matytis su tėčiu? Man labai reikia prašau, atsakykit. Jei reikia tai mama suituokusi su patėviu

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg