15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Kuriame klasę be patyčių

"Kuriame klasę be patyčių", 2010, Autoriai: Jurgita Smiltė Jasiulionė, Robertas Povilaitis, Marina Mažionienė, Ivona Suchodolska

 

Tai elektroninis leidinys yra skirtas klasių auklėtojams ir kitiems mokyklų darbuotojams, galintiems vesti užsiėmimus mokiniams. Jame galima rasti gaires apie tai, kaip kalbėti su vaikais apie patyčių reiškinį, patyčių priežastis ir pasekmes, taip pat apie tai, kaip vaikai gali reaguoti į patyčias ir kaip galima prisidėti prie saugios mokyklos kūrimo.

Leidinyje yra pateikiama informacija apie tėvų įtraukimą į prevencines veiklas, apie galimas pagalbos galimybes. Kiekvienoje dalyje yra pateikiamos teorinės žinios, atspindinčios skyrelio idėjas bei praktinės užduotys skirtingo amžiaus vaikams, kurias galima atlikti kartu su mokiniais klasės valandėlių metu. Knygelėje yra pridedami paruošti užduočių lapai, kuriuos galima atsispausdinti ir naudoti užsiėmimuose su vaikais.

 

Susipažinkite su leidinio turiniu:

 

untitled (2).jpg


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI