15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

MŪSŲ NAUJIENOS

Vaikų linija ir Aukok.lt

2011-06-22 17:20:04

Apie projektą: „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai kasdien atsiliepia į daugiau kaip 400 vaikų ir paauglių skambučių. Pokalbių su „Vaikų linijos“ konsultantais metu vaikai pasakoja apie jiems rūpimus, dažnai skaudžius dalykus, tokius kaip patiriamą prievartą, patyčias, tėvelių skyrybas, artimo žmogaus ar mylimo gyvūnėlio netektį, dalijasi savo jausmais bei išgyvenimais. Skaičiavimai rodo, kad šiuo metu skambučių srautas 31 kartą viršija mūsų galimybes atsiliepti. Šiandien „Vaikų linija“ yra itin sudėtingoje situacijoje ir kyla grėsmė, kad vaikams ši nemokama pagalba bus dar sunkiau prieinama. Todėl kviečiame visus padėti išsaugoti vaikams galimybę gauti nemokamą pagalbą – nupirkti pagalbos valandų emocinės paramos tarnyboje. 39 Lt – tai suma, kurios reikia, kad „Vaikų linija“ dirbtų vieną valandą.

Projekto tikslas – nupirkti vaikams 300 pagalbos valandų, kurios leis atsakyti į 12 000 vaikų ir paauglių pagalbos kreipimųsi į „Vaikų liniją“.

Paaukoti galite čia.


Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg