15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

MŪSŲ NAUJIENOS

Vaikų linija kreipėsi į valstybės institucijas dėl pagalbos vaikams prieinamumo

2011-06-22 17:08:35

 

2011m. gegužės 17d. Vaikų linija kreipėsi į valstybės institucijas, verslo įmones bei žiniasklaidą dėl pagalbos vaikams prieinamumo.

 Emocinės paramos vaikams bei paaugliams poreikis yra milžiniškas. Per du 2011 m. mėnesius "Vaikų linijos" konsultantai atsiliepė į daugiau kaip 28 tūkst. skambučių, o tai yra 179% daugiau negu per tokį patį laikotarpį praeitais metais. Keliasdešimt kartų didesnis skaičius bandymų prisiskambinti į tarnybą rodo tokios pagalbos aktualumą vaikams bei jų pasitikėjimą "Vaikų linija", į kurią jie drąsiai kreipiasi, norėdami pasidalinti savo sunkumais.  

"Vaikų linija" – tai pagalbą vaikams ir paaugliams teikianti tarnyba. Pagalba teikiama nemokamu europiniu pagalbos telefonu 116111 bei internetu www.vaikulinija.lt. "Vaikų linijos veiklą organizuoja VšĮ "Vaikų linija" Vilniuje, Kauno vaikų gerovės centras "Pastogė", Kauno Dainavos Jaunimo centras bei Klaipėdos Pedagoginė psichologinė tarnyba. "Vaikų linija" pagalbą teikia nuo 1997m.

Tarnyba yra tarptautinės organizacijos Child Helpline International (www.childhelplineinternational.org), vienijančios daugiau nei 160 "Vaikų linijų" visame pasaulyje, bei Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos (www.klausau.lt) narė.

"Vaikų linija", teikdama pagalbą vaikams trumpuoju numeriu 116111, bendradarbiauja su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos specialistais-konsultantais, kas leidžia užtikrinti vaikams ne tik emocinės paramos prieinamumą, bet ir socialinių, teisinių konsultacijų bei paslaugų gavimą.

Vaikų linija nuo 2004m. vykdo kampaniją BE PATYČIŲ, kurios įgyvendinimo metu išleido pirmąją lietuvišką nemokamą literatūrą mokykloms, organizavo tarptautines konferencijas, sukūrė interneto svetainę www.bepatyciu.lt, pritraukė žinomus visuomenei žmones sprendžiant patyčių problemą, organizavo savaitę BE PATYČIŲ bei kitais būdais prisidėjo prie gerosios patirties sprendžiant smurto ir patyčių problemas sklaidos.

2011 metais Vaikų linijos veiklą remia: bendrovė TEO LT, AB, "Swedbank", AB,  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, UAB "Informacijos valdymo centras", UAB "Mediaskopas", Nyderlandų Karalystės ambasada, informacinių technologijų bendrovė "Microsoft Lietuva", VĮ poilsio namai "Baltija", UAB "Ekonomaks", privatūs asmenys skyrę dalį pajamų mokesčio "Vaikų linijai".  

Pranešimas spaudai

Atviras laiškas

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg