15foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Vaikų linijos veiklos ataskaita 2010

2011-06-22 17:09:57

Kviečiame susipažinti su Vaikų linijos veikla 2010-aisiais metais. Štai prabėgo dar vieneri Vaikų linijos metai. Metai buvo intensyvūs ir pilni įvairiausios veiklos. Nebuvo nė vienos minutės, kuomet abejotume savo veiklos prasmingumu. Vaikų atsiliepimai ir pasitikėjimas mums labai aiškiai rodo, kad Vaikų linija vaikams tikrai reikalinga. Tačiau rengiant šią ataskaitą mes su didžiuliu nerimu žvelgiame į ateitį, nes darosi vis sunkiau atrasti būdų, kaip užtikrinti mūsų vykdomą veiklą ir nesame tikri kiek galėsime ją tęsti.

Per 2010-uosius Vaikų linija ir toliau didino darbo laiką bei atsiliepė į dar daugiau vaikų skambučių nei ankstesniais metais. Su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vyko derybos ir metų pabaigoje pavyko pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią Vaikų linija gavo teisę atsiliepti europiniu vaikų linijoms skirtu numeriu 116111.  Taip pat pavyko plėtoti kampaniją BE PATYČIŲ – išleidome DVD diską mokytojams, dvi naujas knygas “Kuriame klasę be patyčių” ir “Patyčių prevencija klasėje”, kartu su partneriais surengėme nacionalinę konferenciją “Mokykla gali būti saugi. Smurto ir patyčių prevencija“, atnaujinome svetainę www.bepatyciu.lt bei sukūrėme BE PATYČIŲ profilį Facebook‘e.

Norime padėkoti visiems, kurie savo darbu, lėšomis, paslaugomis, idėjomis, geru žodžiu ir moraliniu palaikymu prisidėjote prie Vaikų linijos.

2010 metų Vaikų linijos veiklos ataskaitą rasite čia.

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg