15foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Vaikų linija sukūrė naują plakatą!

2013-04-29 17:44:19

Vaikai ir paaugliai naršydami internete gali susidurti su įvairiais pavojais ir dažnai nežino, kur kreiptis pagalbos. Tokiose situacijose jiems gali padėti Vaikų linijos konsultantai.

Paskambinę į Vaikų liniją, vaikai ir paaugliai pasakoja, kad internete mato juos gąsdinančius vaizdus, dalinasi apie bendravimą su nepažįstamais žmonėmis, apie tai, kaip kažkas įsilaužė į kompiuterį ar kitais būdais pavogė asmeninę informaciją ir ją paviešino, kalba apie tai, kaip kiti bendraamžiai tyčiojasi iš jų virtualioje erdvėje ir kitus sunkius jausmus, kylančius išgyvenimus. Vaikų linijos konsultantai yra pasiruošę išklausyti ir palaikyti skambintoją, taip pat kartu ieškoti sprendimo bei suteikti reikiamą informaciją, kuri padėtų tvarkytis su iškilusiais sunkumais. Vaikų linija pagalba teikia nemokamu telefono numeriu 116 111 nuo 11 iki 21val. ir internetu www.vaikulinija.lt.

Vaikų linija sukūrė informacinį plakatą apie vaikų ir paauglių konsultavimą saugumo virtualioje erdvėje klausimais. Jį galima rasti čia.

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg