15foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Kauno dramos teatre – pokalbiai su žiūrovais apie patyčias su „Vaikų linijos“ psichologėmis

2015-10-22 13:57:51

 

Nacionalinis Kauno dramos teatras, tęsdamas pradėtą misiją „Menas ne tik vardan meno“, šį sezoną bendradarbiauja su „Vaikų linija“. Po spektaklio visai šeimai „Mechaninė širdis“ Kauno „Vaikų linijos“ psichologės pakvies žiūrovus pokalbiui apie patyčias – kaip jas atpažinti, reaguoti ir stabdyti, kad kuo mažiau vaikų ir paauglių išvengtų patyčių sukeliamo skausmo.

Spektaklis Mechanine sirdis(sumazintas).jpg

 

  

Naujame sezone Kauno dramos teatras nusprendė dėmesį skirti vienai opiausių šių dienų paauglių gyvenimo problemų – patyčioms. „Vaikų linijos“ gaunamų skambučių ir laiškų statistika tai liudija – praėjusiais metais patyčios buvo dažniausiai vaikų ir paauglių minimas sunkumas laiškuose ir antras dažniausias, dėl kurio jie skambino į „Vaikų liniją“. Siekdama, kad kuo mažiau vaikų ir paauglių turėtų kentėti dėl patyčių, „Vaikų linija“ jau dvyliktus metus vykdo kampaniją „BE PATYČIŲ“ ir skatina visuomenę atkreipti dėmesį ir kartu stabdyti patyčias.

 

 

Režisieriaus Artūro Areimos spektaklis visai šeimai „Mechaninė širdis“ (rekomenduojama žiūrovams nuo 10 m.) – apie skausmingą buvimą kitokiu, visuomenės atmetimą ir žiaurumą. Kartu šis spektaklis – fantastinė kelionė į meilės pasaulį, kuriame svarbiausia išmokti ne apsaugoti savo širdį, o sugebėti ją atverti kitiems.

 

Norint ugdyti jaunus žmones ir paraginti suaugusius nežiūrėti į patyčių problemą pro rožinius akinius, po kiekvieno spektaklio „Mechaninė širdis“ žiūrovai bus kviečiami kartu su Kauno „Vaikų linijos“ psichologėmis ir savanorėmis diskutuoti, analizuoti ir ieškoti būdų, kaip galime prisidėti prie to, kad įskaudintų vaikų ir paauglių mūsų visuomenėje būtų mažiau.

 

Artimiausios spektaklio „Mechaninė širdis“ ir diskusijų po jo datos: spalio 24 d., šeštadienį, ir lapkričio 14 d., šeštadienį. Norinčius sudalyvauti, kviečiame užsiregistruoti: https://goo.gl/4LWc9x

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI