15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

MŪSŲ NAUJIENOS

Kviečiame tapti „Vaikų linijos“ savanoriais konsultantais – prasidėjo naujų savanorių atrankos

2016-08-19 11:54:24

 „Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti išklausyti vaikų išgyvenimus, pasakojamus telefonu bei internetu. Šiuo metu „Vaikų linija“ turi galimybių atsiliepti į 1 iš 4 vaikų skambučių. Labai kviečiame visus norinčius ir galinčius prisijungti prie mūsų veiklos ir kartu išklausyti daugiau pagalbos ieškančių vaikų!

BANERIS SAVANORIAUK(sumažintas).jpg

 

Šiemet „Vaikų linijos“ savanorių komanda Vilniuje ir Kaune yra išaugusi iki beveik 200 žmonių. Tai – įvairaus amžiaus, profesijų, pomėgių ir talentų turintys savanoriai, kurie, sėkmingai baigę mokymus, dalį savo laiko (maždaug 5 val. per savaitę) praleidžia „Vaikų linijoje“. Daugiau informacijos apie savanoriavimą „Vaikų linijoje“ rasite čia.

 

Išklausydami skambinančius ir rašančius vaikus bei paauglius, „Vaikų linijos“ savanoriai siekia juos priimti, palaikyti ir kartu ieškoti galimybių, kaip jie galėtų pasijusti geriau. Savanorių atsiliepimus apie darbą „Vaikų linijoje“ rasite čia.

 

Iki rugsėjo pabaigos Vilniuje ir Kaune vyksta naujų savanorių atrankos, po kurių prasidės būsimų konsultantų mokymai. Atnaujinus mokymų programą, būsimieji mokymai truks 4 mėnesius: pirmas ir paskutinis užsiėmimas vyks šeštadienį (visą dieną), o kiti 14 susitikimų vyks vieną kartą per savaitę – darbo dienos vakarą (nuo 18 iki 21 val.).

 

Labai kviečiame visus susidomėjusius registruotis į atrankas Vilniuje ir Kaune čia.

 

Laukiame jūsų!

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI