15foto.jpg
Savanorė Ingrida: „Vaikų linijoje“ įgyta patirtis labai praverčia bendraujant, ypač tada, kai susiduriu su nepažįstama aplinka ir žmonėmis. Daug drąsiau jaučiuosi tokiose situacijose...“

MŪSŲ NAUJIENOS

20 būdų, kaip palaikyti „Vaikų liniją“ ir prisidėti prie mūsų veiklos

2017-10-04 11:42:06

20-ies metų veiklos sukaktį mininti „Vaikų linija“ augo ir užaugo, sulaukdama įvairiausio palaikymo. Jei norėtumėte prisidėti, palaikyti ir sustiprinti „Vaikų liniją“, sufleruojame jums 20 idėjų.

 

1.      Tapkite „Vaikų linijos“ savanoriais konsultantais ir padėkite suteikti emocinę paramą vaikams ir paaugliams.

2.      Tapkite „Vaikų linijos“ veiklų savanoriais ir prisidėkite savo talentais prie įvairių organizacijos veiklų (atstovavimo renginiuose, rėmėjų paieškos, viešinimo priemonių kūrimo, fotografavimo ir pan.). 

3.      Padėkite motyvuoti „Vaikų linijos“ savanorius už jų skiriamą laiką vaikų išklausymui (kvietimais praleisti laisvalaikį, dovanų kuponais, knygomis, kitomis prekėmis ar paslaugomis).

4.      Suteikite jėgų ir energijos, budintiems „Vaikų linijos“ savanoriams (geriamasis vanduo, kava, arbata, pienas, cukrus, užkandžiai, vaisiai, riešutai ir pan.)

5.       Tapkite „Vaikų linijos“ „Facebook“ puslapio sekėjais ir draugais.

6.       Užsiprenumeruokite „Vaikų linijos“ kanalo „Youtube“ naujienas.

7.       Padėkite paskleisti „Vaikų linijos“ naujienas ir siunčiamas žinutes, pasidalindami jomis „Facebook“ ar kitais jums prieinamais komunikacijos kanalais.

8.       Paskolinkite patalpas Vilniaus ar Kauno „Vaikų linijos“ savanorių mokymams, kvalifikacijos kėlimo seminarams ir paskaitoms.

9.       Suteikite konferencijų patalpas/maitinimo paslaugas/apgyvendinimo paslaugas bet kur Lietuvoje išvažiuojamiesiems „Vaikų linijos“ savanorių seminarams, kur susirenka visa Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savanorių komanda (apie 150-200 žmonių).

10.   Suteikite nuolatiniam naudojimui patalpas Vilniaus ar Kauno „Vaikų linijai“, nes jų labai trūksta.

11.   Padėkite administruoti www.vaikulinija.lt ir mūsų vykdomos kampanijos „BE PATYČIŲ“ www.bepatyciu.lt interneto svetaines.

12.   Padėkite prižiūrėti mūsų kompiuterinę/biuro techniką.

13.   Prisidėkite prie „Vaikų linijos“ veiklos viešinimo (priemonių kūrimas, idėjos, dizainas/maketavimas, informacinės medžiagos spausdinimas/leidyba, socialinių reklamų kūrimas).

14.   Prisidėkite prie Švedijos patyčių prevencijos programos „Friends“ plėtros.

15.   Bendradarbiaukime, įgyvendinant įvairias veiklas, skirtas patyčių stabdymui (kampanija „BE PATYČIŲ“).

16.   Bendradarbiaukime, šviečiant visuomenę apie vaikų patiriamus pavojus ir grėsmes internete, užtikrinant paauglių saugumą virtualioje erdvėje.

17.   Skirkite 1 ar 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio „Vaikų linijai“.

18.   Skirkite finansinę paramą „Vaikų linijos“ veiklų įgyvendinimui, kuri padėtų paruošti daugiau savanorių konsultantų ir taip atsiliepti į daugiau vaikų skambučių ir laiškų.

19.   Pakvieskite kitus aukoti „Vaikų linijai“ ir taip prisidėti prie „Vaikų linijos“ veiklos (per jūsų organizuojamą renginį, akciją ar pan.)

20.   Suteikite specialistų konsultacijų ar mokymų, kurie padėtų didinti „Vaikų linijos“ veiklos efektyvumą ir užtikrintų sėkmingą organizacijos plėtrą.

 Ačiū už Jūsų palaikymą!

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg
    • Telia_Logotipas_2017_m..jpg