15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

MŪSŲ NAUJIENOS

Kviečiame tapti „Vaikų linijos“ savanoriais konsultantais – registruokitės į atrankas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje!

2018-08-13 15:35:54

 

„Vaikų linija“ kviečia prisijungti prie mūsų savanorių konsultantų komandos! Registruokitės į naujų savanorių atrankas Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje ir padėkite išklausyti mums skambinančius ir rašančius vaikus bei paauglius!

 

Šiuo metu „Vaikų linijoje“ vaikus išklauso daugiau nei 250 savanorių konsultantų. Per praėjusius metus jie atsiliepė į daugiau nei 165 tūkstančius vaikų skambučių, atsakė į 1149 laiškus internetu bei pradėjo su vaikais ir paaugliais bendrauti pokalbiais internetu. Augant mūsų savanorių konsultantų komandai, didėja „Vaikų linijos“ galimybės išklausyti į mus besikreipiančius vaikus. Jei 2013 metais galėjome atsiliepti į 1 iš 24 vaikų skambučių, tai pernai jau turėjome galimybių atsiliepti į kas antrą vaikų skambutį. Taip pat galime greičiau atsakyti į vaikų laiškus, plėtoti pagalbą pokalbiais internetu.

 

Kviečiame tapti „Vaikų linijos“ savanoriais ir padėti toliau didinti „Vaikų linijos“ teikiamos pagalbos prieinamumą vaikams bei paaugliams. Savanoriais konsultantais gali tapti įvairaus amžiaus (svarbiausia – pilnamečiai), profesijų, pomėgių ir talentų turintys žmonės, galintys ir norintys skirti „Vaikų linijai“ maždaug 5 valandas per savaitę. „Vaikų linijos“ savanoriai dalijasi savo savanorystės „Vaikų linijoje“ patirtimis čia. 

 

Pirmiausia visus užsiregistravusius savanorystei „Vaikų linijoje“ pakviečiame į grupinę atranką, kuriai specialiai nereikia ruoštis. Per ją suteikiame daugiau informacijos apie savanorystę ir aiškinamės potencialių savanorių galimybes ir motyvaciją tapti „Vaikų linijos“ konsultantais. Atrankos vyks rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais.

 

Atrinktus savanorius pakviesime į maždaug 4 mėnesių trukmės mokymus, po kurių, sėkmingai įsisavinus konsultavimui reikalingas žinias ir įgūdžius, savanoriai pradeda budėti telefonu ir internetu. Daugiau informacijos apie savanoriavimą „Vaikų linijoje“ rasite čia.  

 

Labai kviečiame visus susidomėjusius registruotis į atrankas Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje čia. 

 

Laukiame jūsų!

VL_baneris_stat_658x358px mergina.jpg

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg