15foto.jpg
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Tarptautinę vaikų pagalbos linijų dieną kviečiame pamatyti, kuo vaikai ir paaugliai dalijasi su „Vaikų linija“

2019-05-17 12:48:40

Gegužės 17 d. minima Tarptautinė vaikų pagalbos linijų diena, kai įvertinamas visų pasaulyje veikiančių vaikų linijų darbas. Lietuvos „Vaikų linija“, priklausanti tarptautinei organizacijai „Child Helpline International“, kartu su 177 vaikų linijomis 146 pasaulio šalyse kasdien savo veikla siekia, kad kiekvieno vaiko balsas būtų išgirstas.

 

Vaikai ir paaugliai kasdien nuo 11 iki 23 val. skambina nemokamu „Vaikų linijos“ telefono numeriu 116111, nuo pirmadienio iki penktadienio 18-21 val. gali susirašinėti ir bendrauti su budinčiais konsultantais pokalbiais gyvai internetu („chatu“) arba bet kuriuo metu parašyti laišką internetu. Taip pat padėti sau ar palaikyti savo bendraamžius galima „Vaikų linijos“ diskusijų forume, kuriame vaikai ir paaugliai dalijasi jiems svarbiais klausimais ir išgyvenimais vieni su kitais.

 

Kviečiame žemiau pamatyti, išgirsti ir pajusti, kuo kasdien vaikai ir paaugliai dalijasi su „Vaikų linija“ telefonu bei internetu.

 

 

 

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas