15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

MŪSŲ NAUJIENOS

„Vaikų linijos“ paramos poreikiai pandemijos metu

2020-04-03 13:19:46

Emocinę paramą vaikams ir paaugliams telefonu bei internetu teikiančiai „Vaikų linijai“ svarbu užtikrinti pagalbos teikimą šiuo sudėtingu pandemijos ir karantino laiku. Kviečiame verslo įmones savo paslaugomis, prekėmis ar finansine parama prisidėti, kad ir šiuo laiku kiekvienas pagalbos ieškantis vaikas galėtų būti išklausytas.

 

Paramos poreikiai:

 

Šiuo laiku vaikai, būdami namuose kartu su tėvais ir kitais šeimos nariais, turi mažesnes galimybes paskambinti pagalbos telefonu, todėl labai svarbu plėtoti „Vaikų linijos“ pagalbą internetu – ilginti darbo valandas, didinti budėjimų skaičių (šiuo metu pagalba pokalbiais internetu teikiama nuo pirmadienio iki penktadienio 18-21 val.).

 

„Vaikų linijos“ pagalbai pokalbiais internetu („chatu“) užtikrinti reikalingi kompiuteriai su interneto prieiga (24 vnt.). Savanorių konsultantų šeimose nuotoliniam darbui ir mokymuisi dažnai yra panaudojami visi namuose turimi kompiuteriai ir jų neužtenka „Vaikų linijos“ budėjimams.

 

„Vaikų linijos“ pagalbai pokalbiais internetu („chatu“) plėtoti reikalinga finansinė parama – 1800 eur/mėn (20 darbo dienų po papildomas 3 val. dirbtų 2 linijos).

 

Trijuose Lietuvos miestuose tęsti „Vaikų linijos“ supervizorių (savanorių mokytojų) darbą (naujų savanorių mokymai, grįžtamojo ryšio teikimas, konsultavimo kokybės priežiūra, naujų savanorių atrankos ir kt.) nuotoliniu būdu reikalingi kompiuteriai su interneto prieiga (40 vnt.).

 

„Vaikų linijos“ pagalba telefonu vaikams ir paaugliams teikiama iš konsultantų budėjimo kabinetų. Todėl siekiame užtikrinti kaip įmanoma saugesnes savanorių konsultantų darbo sąlygas. Būtume labai dėkingi už paramą dezinfekciniu skysčiu rankoms ir paviršiams, kaukėmis, respiratoriais.

 

Šiuo laiku pasiaukojančiai budintiems „Vaikų linijos“ savanoriams konsultantams padėkoti ir pasijusti įvertintiems leistų įvairios motyvavimo priemonės. Kadangi kviečiame budėti tik tuos savanorius, kurie gali atvykti į budėjimus pėstute ar savo automobiliu, būtų galima padengti jų atvykimo į budėjimus kuro išlaidas.

 

Kviečiame kavines ir restoranus prisidėti, budintiems konsultantams pristatant šiltą maistą. Taip pat savanorių jėgas palaikytų sveiki užkandžiai (džiovinti vaisiai, riešutai, užpilamos košės, vaisiai ir pan.), labai reikalingas kavos pupelių/arbatos/ilgai negendančio pieno tiekimas, šiuo metu reikalingų vitaminų dovanojimas.

 

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Vaikų linijos“ savanoriams didelė dovana būtų kavos aparatai, kurie leistų budintiems savanoriams pasimėgauti skania kava.

 

„Vaikų linijos“ savanorius šiuo laiku galima padėti motyvuoti ir jiems padėkoti įvairiomis nuotolinėmis priemonėmis (paskaitomis/seminarais internetu, interneto parduotuvių dovanų kuponais, maisto išsinešimui dovanų kuponais ir pan.). Sudėtingam karantino laikotarpiui pasibaigus, kai jau bus saugu grįžti į viešą gyvenimą, per karantiną budėjusiems savanoriams konsultantams būtų galima padovanoti įvairių su poilsiu susijusių paslaugų, taip padėkojant už jų vykdytą misiją išklausyti vaikus.

 

Jei nėra galimybių prisidėti prekėmis ar paslaugomis, verslo įmonės kviečiamos palaikyti „Vaikų linijos“ veiklą finansine parama, kuri padėtų užtikrinti aukščiau aprašytus poreikius, susijusius su pagalbos telefonu ir internetu vaikams užtikrinimu.

 

Taip pat visus privačius asmenis kviečiame palaikyti „Vaikų linijos“ veiklą, skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Visą reikalingą informaciją apie šios paramos skyrimą rasite čia

 

Dėkojame už jūsų pagalbą ir palaikymą!

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg