15foto.jpg
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Atsiliepk! Užpildyk tuštumą. Tapk VAIKŲ LINIJOS savanoriu ar savanore!

2020-08-13 15:35:27

„Vaikų linija“ kviečia savanoriauti ir padėti išklausyti skambinančius ir internetu rašančius vaikus bei paauglius. Užimkite tuščią „Vaikų linijos“ konsultanto darbo vietą ir užpildykite sunkumus išgyvenančių vaikų tuštumą! Visus susidomėjusius kviečiame registruotis į naujų savanorių atrankas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Šiuo metu „Vaikų linijos“ galimybės leidžia atsiliepti į kas antrą vaikų skambutį ar žinutę pokalbiais internetu. Mums labai reikalinga naujų savanorių konsultantų pagalba, su kuria galėsime užtikrinti, kad į „Vaikų liniją“ besikreipiantys vaikai ir paaugliai nenutrūkstamai būtų išklausyti, sulauktų palaikymo ir galėtų pasijusti geriau.

 

Šiais metais „Vaikų linijoje“ vaikus išklauso beveik 400 savanorių, budintys Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tai – įvairaus amžiaus (sulaukę pilnametystės), profesijų, pomėgių ir talentų turintys savanoriai, kurie, praėję atranką ir sėkmingai baigę mokymus, dalį savo laiko (maždaug 5 val. per savaitę) praleidžia „Vaikų linijoje“. Daugiau informacijos apie savanoriavimą „Vaikų linijoje“ rasite čia.

 

Visi atrinkti nauji savanoriai kviečiami dalyvauti maždaug pusės metų trukmės mokymuose, kuriuose įgyjamos konsultavimui reikalingos žinios ir įgūdžiai apie aktyvų klausymą, empatišką bendravimą ir dažniausiai vaikų išgyvenamus sunkumus bei galimus pagalbos būdus. Šios žinios savanoriams praverčia ir gyvenime, asmeniniuose ar darbiniuose santykiuose.

 

Išklausydami skambinančius ir internetu rašančius vaikus bei paauglius, „Vaikų linijos“ savanoriai siekia juos išgirsti, priimti, palaikyti ir kartu ieškoti galimybių, kaip jie galėtų pasijusti geriau. Kartais „Vaikų linijos“ savanoriai tampa tais pirmaisiais ar net vieninteliais suaugusiais, kuriems vaikai atsiveria ir papasakoja savo patirtis. Savanorių atsiliepimus apie darbą „Vaikų linijoje“ rasite čia.

 

Labai kviečiame visus, ieškančius prasmingos veiklos ir turinčius motyvacijos ilgalaikei savanoriškai veiklai, registruotis į „Vaikų linijos“ savanorių atrankas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje čia. Laukiame jūsų!

 

Vaiku linija_baneriai_820 x 360 fb cover.jpg

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg