15foto.jpg
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Pandemijos iššūkius „Vaikų linijos“ naujų savanorių mokymui padeda įveikti partnerių palaikymas

2020-10-13 12:20:23

Naujų savanorių grupes Vilniuje šiuo pandemijos metu „Vaikų linija“ gali kiek įmanoma saugiai mokyti ir ruošti vaikų išklausymui erdviose salėse. Socialiai atsakinga platforma „Placer“ padėjo „Vaikų linijai“ rasti ir sutarti dėl reikalingų salių pirmiesiems mokymų mėnesiams naujame viešbutyje Park Inn by Radisson Vilnius Airport.

 

Negalėdama reikalingų atstumų šiemet užtikrinti savo patalpose, nes turima salė ir kabinetai pagal dabartinius reikalavimus per maži naujų savanorių skaičiui, „Vaikų linija“ sulaukė palaikymo ir pagalbos iš verslo. Platforma „Placer“, palaikydama „Vaikų linijos“ veiklą, pakvietė savo klientus – konferencijų salių valdytojus prisidėti prie „Vaikų linijos“ naujų savanorių konsultantų ruošimo, suteikiant savo sales jų mokymams. Į kvietimą atsiliepė naujas Vilniaus viešbutis „Park Inn by Radisson Vilnius Airport“, užleidęs savo konferencijų sales „Vaikų linijos“ savanorių mokymams.

 

Esame dėkingi mūsų partneriams, kad „Vaikų linijos“ būsimieji konsultantai gali mokytis ir konsultavimo įgūdžius šiuo metu įgyti gyvai.

6.jpg

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg