15foto.jpg
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Pandemijos iššūkius „Vaikų linijos“ naujų savanorių mokymui padeda įveikti partnerių palaikymas

2020-10-13 12:20:23

Naujų savanorių grupes Vilniuje šiuo pandemijos metu „Vaikų linija“ gali kiek įmanoma saugiai mokyti ir ruošti vaikų išklausymui erdviose salėse. Socialiai atsakinga platforma „Placer“ padėjo „Vaikų linijai“ rasti ir sutarti dėl reikalingų salių pirmiesiems mokymų mėnesiams naujame viešbutyje Park Inn by Radisson Vilnius Airport.

 

Negalėdama reikalingų atstumų šiemet užtikrinti savo patalpose, nes turima salė ir kabinetai pagal dabartinius reikalavimus per maži naujų savanorių skaičiui, „Vaikų linija“ sulaukė palaikymo ir pagalbos iš verslo. Platforma „Placer“, palaikydama „Vaikų linijos“ veiklą, pakvietė savo klientus – konferencijų salių valdytojus prisidėti prie „Vaikų linijos“ naujų savanorių konsultantų ruošimo, suteikiant savo sales jų mokymams. Į kvietimą atsiliepė naujas Vilniaus viešbutis „Park Inn by Radisson Vilnius Airport“, užleidęs savo konferencijų sales „Vaikų linijos“ savanorių mokymams. 

 

Kazickų šeimos fondas pasirūpino, kad „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai per mokymų pertraukėles galėtų atgauti jėgas, atsigerdami kavos ar arbatos ir pasistiprindami užkandžiais, o per visos dienos mokymus  ir pietumis. 

 

Esame dėkingi mūsų partneriams, kad „Vaikų linijos“ būsimieji konsultantai šiuo pandemijos metu galėjo saugiai pradėti mokytis konsultavimo įgūdžių gyvai.

6.jpg

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg