15foto.jpg
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Kviečiame susipažinti su „Vaikų linijos“ 2020 metų veiklos ataskaita

2021-06-01 13:22:39

Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, dalijamės praėjusių metų „Vaikų linijos“ veiklos ataskaita ir mūsų nuveiktais darbais, kad vaikai galėtų jaustis geriau ir saugiau. Veiklos ataskaitą galite rasti čia.

 

Pandemijos laiku dėl asmeninės erdvės trūkumo sumažėjo vaikų skambučių, bet augo vaikų ir paauglių poreikis kreiptis pagalbos pokalbiais internetu. Prailginusi pokalbių internetu darbo laiką, „Vaikų linija“ siekė, kad vaikai galėtų pasidalinti savo sustiprėjusiais jausmais ir išgyvenimais jiems patogiais būdais, gyvendami karantino sąlygomis.

 

Tarp dažniausių praėjusių metų sunkumų, dėl kurių „Vaikų linijai“ skambino ir rašė vaikai bei paaugliai, pernai buvo santykiai su tėvais, santykiai su draugais, savižudybės tema, patyčios, pokalbiai apie fizinę sveikatą, fizinė prievarta, baimė ir nerimas. Pastebėta, kad vaikų, iki pandemijos turėjusių įvairių sunkumų, savijauta karantinų metu pablogėjo, sunkūs jausmai sustiprėjo, o palaikymo ir pagalbos savo aplinkoje galėjo sulaukti mažiau.

 

Siekdama užtikrinti vaikams taip reikalingą emocinę paramą ir pagalbą sunkiausiu laiku, „Vaikų linija“ atrinko ir į mokymus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pakvietė 6 naujų savanorių grupes. Atlaikius nuotolinių mokymų iššūkį, per metus vaikų konsultavimui paruoštas 61 naujas savanoris.

 

Labai dėkojame visiems mūsų savanoriams konsultantams, kurie savo budėjimais užtikrina, kad mums skambinantys ir rašantys vaikai būtų išgirsti, suprasti, kad jie galėtų jausti palaikantį suaugusį šalia, kai jiems sunku ar norisi pasidalinti svarbiais savo gyvenimo įvykiais.

 

Ačiū ir visiems mūsų palaikytojams, partneriams ir rėmėjams, kurie padeda įgyvendinti mūsų tikslą, kad kiekvienas vaikas būtų išklausytas, priimtas ir palaikytas.

 

Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamos pagalbos vaikams praėjusių metų rezultatais, o taip pat daugiau sužinoti apie kitas veiklas, kuriomis siekiame šviesti plačiąją visuomenę apie vaikų sunkumus ir būdus, kaip jiems padėti. Skaitykite veiklos ataskaitą čia.

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg