15foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

MŪSŲ NAUJIENOS

„Vaikų linija“ renka naujas savanorių grupes – prisijunk ir tu!

2022-01-14 09:12:54

„Vaikų linija“ kviečia tapti savanoriais konsultantais ir padėti išklausyti vaikus bei paauglius, kurie kasdien skambina ir rašo, norėdami pasidalyti savo išgyvenimais. Ilgalaikei savanorystei „Vaikų linijoje“ šiuo metu kviečiami Vilniaus ir Kauno gyventojai, o taip pat žmonės iš visos Lietuvos, kurie mokysis ir vėliau emocinę paramą vaikams teiks internetu. 

 

Kasdien „Vaikų linija“ atsiliepia į maždaug 300 vaikų skambučių ir žinučių internetu. Dabartinės „Vaikų linijos“ galimybės leidžia atsiliepti į 2 iš 3 vaikų skambučių ar žinučių. Siekdama išklausyti daugiau besikreipiančių vaikų, „Vaikų linija“ kviečia aktyvius ir motyvuotus suaugusiuosius prisijungti prie savanorių konsultantų komandos. Daugiau informacijos apie savanoriavimą „Vaikų linijoje“ rasite čia.

 

Vilniuje ir Kaune gyvenantys žmonės, norintys savanoriauti „Vaikų linijos“ centruose, įsikūrusiuose šiuose miestuose, kviečiami užpildyti registracijos anketą čia

 

Žmonės iš visos Lietuvos, kurie nori mokytis ir teikti emocinę paramą vaikams pokalbiais internetu („chat‘u“), kviečiami registruotis čia

 

Užpildžius registracijos anketą, visi norintys tapti savanoriais konsultantais, bus pakviesti į atrankas, kurios vyks sausio–vasario mėnesiais. Atrinkti nauji savanoriai dalyvaus maždaug pusės metų trukmės mokymuose, kuriuose įgyjamos konsultavimui reikalingos žinios ir įgūdžiai apie aktyvų klausymą, empatišką bendravimą ir dažniausia vaikų išgyvenamus sunkumus bei galimus pagalbos būdus. Baigę mokymus, savanoriai konsultantai įsipareigoja 300 val. budėti ir išklausyti vaikus (maždaug 5 val. per savaitę).

 

Išklausydami skambinančius ir internetu rašančius vaikus bei paauglius, „Vaikų linijos“ savanoriai stengiasi juos palaikyti, priimti ir kartu ieškoti galimybių, kaip jie galėtų pasijusti geriau. Kartais būtent „Vaikų linijos“ savanoriai tampa pirmaisiais ar net vieninteliais suaugusiais, kuriems vaikai atsiveria ir papasakoja savo patirtis. 

 

Kviečiame išgirsti apie savanorystę „Vaikų linijoje“ tiesiai iš pirmų lūpų – mūsų savanorių konsultantų:

Didžiausios dovanos, savanoriaujant „Vaikų linijoje“

Ką duoda savanorystė „Vaikų linijoje“

Kokie žmonės tampa „Vaikų linijos“ savanoriais? 

 

Kviečiame visus, norinčius padėti vaikams pasijusti geriau, registruotis į naujų „Vaikų linijos“ savanorių atrankas! Laukiame Jūsų!

 

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg