15foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Džiaugiamės Šv. Kristoforo apdovanojimu už emocinę paramą vaikams

2022-01-26 11:08:11

Vilniui švenčiant 699 gimtadienį išdalytos Šv. Kristoforo statulėlės – garbingiausius sostinės apdovanojimus gavo 10 savo srities profesionalų, kuriuos komisija išrinko iš pačių vilniečių, įmonių, mokslo ir meno pasaulio atstovų pasiūlytų kandidatų. „Vaikų linijos“ vadovui dr. Robertui Povilaičiui Šv. Kristoforo statulėlė įteikta už emocinę paramą vaikams.

 

„Apdovanojimą priimu kaip skirtą visai organizacijai ir jos nuostabiems savanoriams bei darbuotojams, nes tik šių žmonių dėka „Vaikų linija“ kasdien teikia emocinę paramą vaikams“, – sako „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis.

 

Robertui Povilaičiui meras įteikia apdovanojimą.png Šv. Kristoforo statulėlė.jpg

 

Per 24 veiklos metus „Vaikų Linija“ atsiliepė į daugiau nei 2,2 milijono vaikų skambučius, atsakė į beveik 20 tūkst. laiškų internetu ir 275 popierinius, įvyko per 10 tūkst. internetinių pokalbių. Per visą veiklos laikotarpį emocinę paramą vaikams teikė beveik 1200 „Vaikų linijos“ savanorių konsultantų, kurie ne tik budėjo prie emocinės paramos telefono ar internete, bet ir skleidė žinią savo aplinkoje.

 

Dr. R. Povilaitis sako, kad nueitas nemenkas kelias ir šiandien „Vaikų linija“ gali atsiliepti į 2 iš 3 vaikų skambučių. Palyginimui, pačioje pradžioje bandymų prisiskambinti į „Vaikų liniją“ būdavo net 40 kartų daugiau nei savanoriai galėdavo atsiliepti.

 

„Norėtume atsiliepti į kiekvieną vaiko skambutį ar žinutę, norėtume, kad vaikai turėtų kam išsipasakoti ir savo aplinkoje, kad „Vaikų linijos“ misija sklistų kuo plačiau, kad patyčios liktų istorija tiek mokykloje, tiek visuomenėje. Tai tikslai, kurių siekti padeda gausus būrys savanorių ir kiekvienas mūsų, kuriam rūpi“, – sako Robertas Povilaitis.

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg