15foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Tapk pokyčiu – junkis prie naujai kuriamos Patarėjų komandos

2022-09-19 13:50:16

 

Kviečiame aktyvius, nuomonę turinčius paauglius tapti „Vaikų linijos“ patarėjais. Tai bus ištikimiausi pagalbininkai, kurie stebi, testuoja, vertina „Vaikų linijos“ darbą, teikia idėjas, padeda tobulėti ir prisideda prie vykdomos veiklos!

 

Patarėjų komanda dirbs kartu, rinksis į nuotolinius ir tiesioginius susitikimus, kuriuose aptars įvairius vaikams ir paaugliams aktualius klausimus, galvos, kaip „Vaikų linija“ galėtų geriau tuos klausimus atliepti, teiks pasiūlymus emocinės paramos savanorių darbui. Taip pat vertins „Vaikų linijos“ komunikacijos užduotis – pavyzdžiui, prieš viešindami kokią nors „Vaikų linijos“ reklamą, žinomumo didinimo kampaniją, pirmiausia atsiklausime Komandos, ar ji pakankamai įdomi ir suprantama vaikams. Diskutuosime, kokie komunikacijos kanalai jiems patogiausi, efektyviausi, kaip vaikams ir paaugliams patogiausia sužinoti apie emocinės paramos gavimo galimybes ir pan.

 

Esame viena didžiausių ir žinomiausių Lietuvoje emocinę paramą teikiančių organizacijų – šiemet „Vaikų linijai“ jau 25 metai. Kad būtume ne tik profesionalūs, bet ir visada jaunatviški, mums reikia Tavęs savo komandoje.

 

Jei tu:

  • Esi 12–18 metų amžiaus;
  • Turi savo nuomonę ir nebijai išsiskirti;
  • Domiesi emocine sveikata ir emocine gerove;
  • Matai prasmę savanorystėje ir gali jai skirti kelias valandas per mėnesį;

 

Tada pildyk registracijos anketą ir tavęs lauks:

  • Savanorystės patirtis lyderiaujančioje organizacijoje ir daugybė karmos taškų į tavo CV ;
  • Konstruktyvios diskusijos apie vaikų ir paauglių aktualijas;
  • Ugdančios komunikacijos, lyderystės ir darbo komandoje patirtys;
  • Naujos žinios apie emocinį intelektą ir emocinę paramą.

 

Registruokis iki rugsėjo 30 d., anketa pildyk čia.

 

 

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI