15foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Raktas į gilesnius pokalbius - komunikacinis žaidimas šeimoms „Pažink mane“

2022-12-15 10:51:20

 

Koks jūsų vaiko geriausias draugas? Mėgstamiausias filmukas ar patiekalas? Atrodo, tai paprasčiausi klausimai, į kuriuos atsakymą neabejotinai žinote. Bet ar tikrai?

Kalbantis su vaikais, kurie skambina į „Vaikų liniją“ girdime, kad jie ne visuomet būna suprasti, išgirsti ar pašnekinti suaugusiojo. O suaugusiems ne visada lengva užduoti tinkamus klausimus ar suprasti vaikus ir paauglius. Ne veltui santykiai su tėvais – viena dažniausių temų, kuria į „Vaikų liniją“ kreipiasi vaikai ir paaugliai. Kasmet sulaukiame apie 3 000 tokių pokalbių.

 

  1.jpg  

 

Todėl šiandien džiaugiamės galėdami pristatyti raktą į gilesnius, atviresnius ir nuoširdžius pokalbius – komunikacinį žaidimą „Pažink mane“. Šis žaidimas atsirado iš bendradarbiavimo su „Pokalbių gidu“ – mūsų komandos dirbo gerą pusmetį kuriant žaidimą, kuris padėtų išgirsti vieniems kitus, kurti pasitikėjimą bei žaismingai gilinti ryšį tarp tėvų bei vaikų, paauglių. Norime parodyti, kad jautrūs, intymūs pokalbiai gali būti smagūs, praturtinantys ir kuriantys bendrystę.

 

Šis žaidimas padeda sukurti saugią ir neįpareigojančią erdvę, kurioje vaikai gali geriau pažinti savo tėvus, reikšti savo jausmus ir norus, o suaugę turi puikią galimybę kalbėtis aktualiomis temomis, pasidalyti patirtimi.

 

2.jpg  6.jpg 4.jpg

 


Pokalbiuose svarbu neskubėti ir neskubinti, pagarbiai išklausyti ir suprasti, kad nėra blogų atsakymų. Žaidimas sukurtas žaisti ilgai, po kurio laiko grįžtant prie tų pačių klausimų ir atrandant kitus atsakymus.

 

Visi įsigiję žaidimą „Pažink mane“ prisidės ir prie „Vaikų linijos“ veiklos, nes 2 eurai nuo kiekvieno parduoto žaidimo bus skiriami mūsų misijai – išklausyti vaikus ir paauglius, kuriems reikia emocinės paramos.

 

Žaidimą įsigyti galite čia

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI