15foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Ilginamas pokalbių internetu darbo laikas

2023-08-31 08:21:36

 

Nuo rugsėjo 1 dienos Vaikų linijos pokalbiai internetu pradeda veikti nuo 14 val. iki 23 val. kasdien. Jaučiant, kad vaikų ir paauglių poreikis gauti emocinės paramos susirašinėjant internetinėmis žinutėmis auga, nuosekliai didiname ir linijų skaičių, ir darbo laiką.

Per septynis šių metų mėnesius atsiliepėme į dvigubai daugiau pokalbių internetu nei per tą patį laikotarpį pernai. O pagausėjus savanorių konsultantų gretoms, trumpėja ir laukiančiųjų eilėje skaičius – šiuo metu galime atsiliepti beveik 90 proc. besikreipiančių vaikų.

Pokalbiai su Vaikų linija yra nemokami ir anonimiški, t. y. paskambinus ar parašius nereikia prisistatyti, atskleisti savo asmens duomenų. Taip pat viskas, ką čia pasakoja vaikai ir paaugliai, lieka konfidencialu ir neišeina už emocinės tarnybos ribų – tai reiškia, kad niekas kitas nesužinos, apie ką vaikai kalbėjosi su Vaikų linija. 

Kalbėdamasis su vaiku ar paaugliu Vaikų linijos savanoris konsultantas stengiasi sukurti erdvę, kurioje besikreipiantysis jaustųsi saugus ir galėtų dalytis savo jausmais, išgyvenimais, drauge su konsultantu ieškotų atsakymų į rūpimus klausimus.

Daugiau apie emocinę paramą poklabiais internetu

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI