15foto.jpg
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Visuomenės sąmoningumo didinimas patyčių ir savižudybių problemoms spręsti

Tai Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamas projektas "Visuomenės sąmoningumo didinimas patyčių ir savižudybių problemoms spręsti".

 

Projektą įgyvendina: "Vaikų linija" ir  "Jaunimo linija"

 

Projekto trukmė: nuo 2013 m. lapkričio 1 d. iki 2014 m. spalio 30 d.

 

Projekto tikslas: padidinti visuomenės sąmoningumą, informuotumą patyčių ir savižudybių prevencijos srityse, ypatingą dėmesį skiriant vaikams ir jaunimui, bei paskatinti visuomenę aktyviai dalyvauti sprendžiant šias problemas.

 

Projekto uždaviniai:

  • Padidinti visuomenės sąmoningumą savižudybių prevencijos srityje;
  • Padidinti visuomenės sąmoningumą el. patyčių srityje;
  • Sukurti NVO-žiniasklaidos partnerystę.

 

Įgyvendindama projekto uždavinius "Vaikų linija":

 

Projektą remia: 

EEA_color_logo.jpg

Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus. EEE finansinio mechanizmo parama yra skirta 15-ai šalių (12 naujųjų Europos Sąjungos šalių, taip pat Graikijai, Ispanijai ir Portugalijai), o Norvegijos finansinio mechanizmo parama yra skirta 12 naujųjų Europos Sąjungos šalių.

 

Antrasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apima 2009 - 2014 metus. Šiuo laikotarpiu šalims paramos gavėjoms iš viso skirta 1 milijardas 79 milijonai eurų (Lietuvai - 84 milijonai eurų) Norvegijos ir EEE paramos įvairiems projektams šalyje įgyvendinti. Planuojama, kad parama bus paskirstyta iki 2014 m., o paramos įgyvendinimo laikotarpis tęsis iki 2016 m. vidurio.

 

 

 

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI