15foto.jpg
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Savanorystės skatinimo projektas

Savanorystės skatinimas: naujų  savanorių  pritraukimas,  esamų  savanorių kvalifikacijos kėlimas bei motyvavimas

 

2020-2023 metais „Vaikų linija“ įgyvendina projektą Savanorystės skatinimas: naujų savanorių pritraukimas, esamų savanorių kvalifikacijos kėlimas bei motyvavimas. 

 

Šis projektas įgyvendinamas „Aktyvių piliečių fondo“, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo, lėšomis. 

 

Projekto tikslas  skatinti piliečius aktyviau dalyvauti visuomeninėse veiklose, įtraukiant juos į savanorystę Vaikų linijoje, motyvuoti esamus savanorius, skatinti piliečius skirti organizacijai finansinę paramą. 

 

Šio projekto veiklos, kurias įgyvendina „Vaikų linija“: 

 

 

Kampanija yra skirta pritraukti naujus savanorius, kurie perėję atranką ir baigę maždaug pusės metų mokymus, taptų Vaikų linijos“ konsultantais ir padėtų išklausyti skambinančius ir rašančius internetu vaikus bei paauglius. 

 

 

Kampanija yra skirta skatinti privačius asmenis finansiškai palaikyti „Vaikų linijos“ veiklą, skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio arba paremiant kitais būdais. 

 

Paskaitos/seminarai savanoriams aktualiomis savanorystei temomis 

 

Organizuojamos paskaitos apie vaikų išgyvenamus sunkumus ir poreikius, kaip bendrauti vaikams aktualiomis temomis, kaip reaguoti į sudėtingas situacijas, teikiant vaikams emocinę pagalbą. 

 

Active-citizens-fund@4x.jpg

 

Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse. 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI