15foto.jpg
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Tave ignoruoja bendruose interneto pokalbiuose?

Išsiuntei klasiokams į bendrą „groups‘ą“ prašymą atsiųsti, kas užduota namų darbų ir nesulaukei nei vieno atsakymo (nors matai, kad daugelis pamatė tavo prašymą)? Palinkėjai visai klasiokų grupei smagaus savaitgalio ir nesulaukei jokių reakcijų (nors prieš tai visi intensyviai susirašinėjo ir „chat‘ino“)? Tai situacijos, kai gali pasijusti atstumta(-s) ir ignoruojama(-s) internete. Tokios situacijos liūdina.

 

Ką gali daryti?

 

  • Pasikalbėk su kuo nors apie jausmus, kuriuos jauti. Dažnai pasikalbėjus palengvėja.
  • Pasitark su žmogumi, kuriuo pasitiki, ką galima pakeisti, kad galėtum jaustis labiau priimtas, galbūt rasti kitų labiau priimančių bendraamžių, bendraujant internete. Žinok, kad tokiais klausimais gali pasitarti ir su „Vaikų linijos“ konsultantais.
  • Kreipkis pagalbos į klasės auklėtoją ar kitą mokyklos darbuotoją, jei toks elgesys kartojasi tavo klasėje ir tampa vis labiau įkyrus ir skaudinantis. 

 

Matai internete ignoruojamą bendraamžį? Palaikyk jį! Jei nedrįsti parašyti viešai, gali parašyti jam privačią žinutę, palaikyti jį. Nebūtinai turi tapti jam draugas, bet būk draugiškas. Daugiau apie tai, kaip būti aktyviu stebėtoju internete, sužinok čia.

 

Jei susidūrei su sunkumais internete, blogai jautiesi ir nežinai, ką daryti – visada gali paskambinti ar parašyti „Vaikų linijai“

 

 Edvinas film.jpg

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI