15foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

TAISYKLĖS

Svarbiausios diskusijų taisyklės:

1. Būkime pagarbūs sau ir kitiems diskusijų dalyviams.
Kartais diskusijos dalyvių nuomonės išsiskiria. Kad visi jaustųsi drąsūs pasidalinti, elkimės su kitais taip, kaip norėtume, kad su mumis elgtųsi.

2. Įrašuose nenaudokime keiksmažodžių, įžeidžiančių žodžių.
Prieš patekdami į viešą erdvę, diskusijos dalyvių įrašai yra patikrinami. „Vaikų linijos“ diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius įrašus, kurių kiti diskusijos dalyviai nematys.

3. Nesidalinkime savo asmenine informacija – telefono numeriu, el.pašto adresu, paskyrų vardais, gyvenamosios vietos adresu ir kt. Įraše esanti asmeninė informcija bus ištinama „Vaikų linijos“ diskusijų administratoriaus.

4. Kantrybės!
Natūralu, kad labai nekantru pasidalinti savo patirtimi. Gali šiek tiek užtrukti, kol į tavo įrašą galės sureaguoti diskusijų dalyviai.

5. Palaikyk bendraamžius ir bendraminčius!
Diskusijos paremtos bendraamžių tarpusavio parama ir palaikymu. Jeigu matai, kad kažkas laukia atsakymo ar pasidalino savo patirtimi ir laukia palaikymo – sureaguok, parašyk, palaikyk. Tam kažkam tai gali būti labai svarbu.


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI