11foto.jpg
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Ką daryti, norint tapti savanoriu?

Jei domiesi savanorišku darbu „Vaikų linijoje“, pasirink miestą, kuriame norėtum savanoriauti (Vilniuje arba Kaune), ir užpildyk registracijos anketą.

 

Noriu savanoriauti Vilniuje – registruojuosi. 

 

Noriu savanoriauti Kaune – registruojuosi.

 

Gavę tavo anketą, mes susisieksime su tavimi ir, informavę apie artimiausius atrankų laikus, pakviesime tave į atranką. „Vaikų linija“ naujų savanorių atrankas vykdo kelis kartus per metus. Artimiausios atrankos vyks iki kovo mėnesio.

 

Atranka

 

Visus, norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais, pakviečiame dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Per atranką glaustai pristatome savanoriškos veiklos „Vaikų linijoje“ pobūdį, atsakome į jums kylančius klausimus ir siekiame geriau susipažinti su būsimais savanoriais.

 

Atrankai nereikia specialiai ruoštis, nes šio susitikimo metu nevertiname tavo žinių. Mums svarbu, kad į atranką ateitum nusiteikęs atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su „Vaikų linijos“ darbuotojais ir kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

 

Žmones, norinčius tapti emocinės paramos savanoriais ir sėkmingai įveikusius atranką, kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami emocinės paramos teikimui būtini įgūdžiai ir žinios. Baigęs šiuos parengiamuosius kursus, savanoris įsipareigoja prie telefono ar internetu išbudėti 300 valandų.

 

Su žmonėmis, norinčiais tapti „Vaikų linijos“ veiklų savanoriais ir sėkmingai perėjusiais atranką, bus pasirašyta neterminuota savanoriško darbo sutartis. Pagal ją savanoris įsipareigos per mėnesį skirti 8 val. „Vaikų linijos“ veikloms.


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • inhope.jpg
  • SAIDM.jpg
  • Vilniaus miesto savivaldybė.jpg
  • western-union.jpg
  • teo logo red on transparent(10-50).png