• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU

Ačiū, kad padedate mums išklausyti vaikus

ir skyrėte savo 1,2 % GPM Vaikų linijai
Taip prisidėjote prie milžiniškos misijos, kad kuo daugiau vaikų ir paauglių gautų jiems reikalingos emocinės pagalbos.

Kaip skirti 1,2 % GPM

Užtruksite vos keletą minučių ir papildomai jums tai nieko nekainuos!

1,2 proc. parama skiriama nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jeigu paramos prašymo iki gegužės 1 dienos neužpildysite ir savo valios neišreikšite, minėtoji 1,2 proc. GPM dalis nukeliaus į bendrą valstybės biudžetą.

Koks Vaikų linijos tikslas 2024 m.

Kviečiame paramą padvigubinti

Pernai beveik 500 mūsų veiklą palaikančių žmonių skyrė savo GMP dalį, taigi emocinę paramą vaikams ir paaugliams teikianti Vaikų linija gavo per 26 tūkst. eurų paramos. Ačiū! Šiemet keliame ambicingesnį tikslą ir kviečiame paramą padidinti ketvirtadaliu.

Teikdami pagalbą vaikams ir paaugliams taip pat siekiame užtikrinti įvairių neigiamų socialinių reiškinių ankstyvą prevenciją – kuo anksčiau vaikui yra suteikiama pagalba, tuo mažesnė tikimybė atsirasti įvairioms psichosocialinėms problemoms, pavyzdžiui vaikų ir paauglių nusikalstamumui, priklausomybėms ar savižudybėms.
Vaikai ir paaugliai iš visos Lietuvos dėl jiems kylančių sunkumų (nenoro gyventi, prievartos, patyčių, nesutarimų su tėvais ar draugais, konfliktų, vienišumo jausmo, netekčių, išgyvenamos krizės ir kt.) gali išsipasakoti Vaikų linijos savanoriams bei gauti taip reikalingos emocinės paramos čia ir dabar.

Kam naudojamos paramos lėšos?

Užtikrinti kokybišką ir nepertraukiamą emocinę paramą vaikams bei paaugliams internetu ir telefonu.
Didinti paslaugos žinomumą, kad vaikai ir paaugliai žinotų, jog esant sunkumams, gali skambinti arba rašyti Vaikų linijai.
Pritraukti ir išlaikyti reikiamą kiekį naujų savanorių, juos motyvuoti.

Didinti suaugusiųjų sąmoningumą. Vaikų linija yra viešas balsas, kuris pasakoja apie vaikų patiriamus sunkumus ir kaip jiems padėti.

Parengiamiesiems savanorių mokymams (4 mėn. trukmės), kvalifikacijos kėlimo užsiėmimams (pvz., kovo mėnesį vyks metinis Vaikų linijos savanorių seminaras Kaune ir beveik pusę renginio organizavimo išlaidų galime padengti būtent iš 1,2 proc. GPM paramos lėšų, gautų pernai).
Start Typing
116 111