• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU

Kaip tapti savanoriu?

Emocinės paramos savanoriai gali rinktis nuotolinę savanorystę ir konsultuoti pokalbiais internetu (chatu) arba ateiti gyvai į Vaikų linijos centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei konsultuoti telefonu.

Visus, norinčius tapti Vaikų linijos savanoriais, pirmiausia kviečiame registruotis į nuotolinius informacinius susitikimus. Artimiausi informaciniai susitikimai ir savanorių atrankos vyks nuo 2024 m. rugpjūčio–rugsėjo mėn.

Nuotolinio informacinio susitikimo metu pristatysime Vaikų linijos veiklas, į kurias kviečiame įsitraukti savanorius, papasakosime, kaip organizuojama savanoriška veikla, kaip vyksta pasiruošimas savanorystei ir pan. Taip pat bus galimybė gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Susitikimo trukmė – 2 val.

Informaciniame susitikime dalyvavę asmenys galės užpildyti savanorio anketą ir tuomet bus pakviesti į atrankas, kurios prasidės sausio antroje pusėje.

Ši atranka vyksta po informacinio susitikimo.

Norinčius tapti Vaikų linijos savanoriais pakviesime dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Jai specialiai ruoštis nereikia, nes šio susitikimo metu nevertiname pretendentų žinių.

Mums svarbu, kad į atranką ateitumėte nusiteikę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su Vaikų linijos atrankų vedėjais bei kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

Sėkmingai atranką praėjusius žmones kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami būtini įgūdžiai teikti emociną paramą vaikams ir paaugliams. Baigę šiuos parengiamuosius kursus, savanoriai įsipareigoja telefonu ar internetu išbudėti 200 valandų.

Artimiausi

informaciniai susitikimai vasaros pabaigoje.

 

Kviečiame palikti savo kontaktus ir mes pranešime jums pirmiesiems apie suplanuotus informacinių susitikimų laikus.

Start Typing
116 111