11foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Ką daryti, norint tapti savanoriu?

 
Emocinės paramos savanoriai gali rinktis nuotolinę savanorystę ir konsultuoti internetu (chatu) arba ateiti gyvai į „Vaikų linijos“ centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei konsultuoti telefonu.
 
Vilniuje tai pat galima rinktis ne tik emocinės paramos, bet ir veiklos savanorystę.
 
Visus, norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais, pirmiausia kviečiame registruotis į nuotolinius informacinius susitikimus. 
 

Artimiausi informaciniai susitikimai:

  • Spalio 9 d. (pirmadienį), 18 val.

  • Spalio 11 d. (trečiadienį), 18 val.

 

 

Registruokis į informacinius susitikimus

 
 
Informacinio susitikimo metu pristatysime „Vaikų linijoje“ veiklas, į kurias kviečiame įsitraukti savanorius, papasakosime, kaip organizuojama savanoriška veikla, kaip vyksta pasiruošimas savanorystei ir pan. Taip pat bus galimybė gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Susitikimo trukmė – 2 val. 
 
Informaciniame susitikime dalyvavę asmenys galės užpildyti savanorio anketą ir tuomet bus pakviesti į atrankas, kurios prasidės sausio antroje pusėje. 
 
 
VL svetainei_01.jpg 

 

Atranka po informacinio susitikimo

 

Norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais pakviesime dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Jai specialiai ruoštis nereikia, nes šio susitikimo metu nevertiname pretendentų žinių. Mums svarbu, kad į atranką ateitumėte nusiteikę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su „Vaikų linijos“ atrankų vedėjais bei kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

 

Sėkmingai atranką praėjusius žmones kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami būtini įgūdžiai teikti emociną paramą vaikams ir paaugliams. Baigę šiuos parengiamuosius kursus, savanoriai įsipareigoja prie telefono ar internetu išbudėti 200 valandų.

Artimiausi parengiamieji kursai Vilniuje ir Kaune prasidės 2023 m. vasario antroje pusėje. Nuotoliniai kursai internetinio konsultavimo grupei, prie kurios gali jungtis bet kur gyvenantys asmenys, startuos vasario pradžioje.

 

Klaipėdoje naują savanorių grupę rinksime rudenį.

 

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI