11foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Ką daryti, norint tapti savanoriu?

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gyvenančius žmones kviečiame savanoriauti „Vaikų linijos“ centruose, įsikūrusiuose šiuose miestuose. Vilniuje galima rinktis ne tik emocinės paramos, bet ir veiklos savanorystę – anketoje ties miesto pasirinkimu, pažymėkite, kokią savanorystę renkatės. Kviečiame užpildyti registracijos anketą žemiau! 
 
Dalis būsimųjų savanorių grupių šį rudenį jau startavo, tačiau organizuojame papildomas atrankas Kaune ir Vilniuje – šių dviejų grupių savanorių parengiamieji kursai, trunkantys apie 4 mėn., prasidės pirmąjį lapkričio savaitgalį. Įvadinis seminaras Kaune lapkričio 5 d., Vilniuje – lakpričio 6 d., vėliau mokymai vyks vakarais. 

Antrus metus renkame grupes savanorių, kurie gyvena kituose miestuose bei miesteliuose ir nori savanoriauti „Vaikų linijoje“ nuotoliniu būdu – teikti emocinę paramą vaikams ir paaugliams pokalbiais internetu (chat‘u). Rudens grupės parengiamieji chato kursai jau prasidėjo, tačiau anketas vis tiek galite pildyti ir į naujas atrankas pakviesime 2023 m. pavasarį.

 

Noriu savanoriauti nuotoliniu būdu  registruojuosi čia. 

 

Gavę norinčiųjų tapti savanoriais anketą, mes susisieksime ir pakviesime sudalyvauti atrankoje, kuri vyks „Vaikų linijoje“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba nuotoliniu būdu – tiems, kurie gyvena kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose. 

 

Atranka

 

Visus, norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais, pakviečiame dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Per atranką glaustai pristatome savanoriškos veiklos „Vaikų linijoje“ pobūdį – papasakojame, ką veikia emocinės paramos savanoriai, ką – veiklos savanoriai, atsakome į jums kylančius klausimus ir siekiame geriau susipažinti su būsimais savanoriais.

 

Atrankai nereikia specialiai ruoštis, nes šio susitikimo metu nevertiname pretendentų žinių. Mums svarbu, kad į atranką ateitumėte nusiteikę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su „Vaikų linijos“ atrankų vedėjais bei kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

 

Žmones, norinčius tapti emocinės paramos savanoriais ir sėkmingai perėjusius atranką, kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami emocinės paramos teikimui būtini įgūdžiai ir žinios. Baigę šiuos parengiamuosius kursus, savanoriai įsipareigoja prie telefono ar internetu išbudėti 200 valandų.

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg