11foto.jpg
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Ką daryti, norint tapti savanoriu?

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gyvenančius žmones kviečiame savanoriauti „Vaikų linijos“ centruose, įsikūrusiuose šiuose miestuose. Kviečiame užpildyti registracijos anketą žemiau! 
Artimiausi parengiamieji savanorių kursai planuojami 2022 m. rudenį, tačiau anketas galima pildyti ir dabar.

 

 

Nuo 2021 m. rudens taip pat pradėtos rinkti grupės savanorių, kurie gyvena kituose miestuose bei miesteliuose ir nori savanoriauti „Vaikų linijoje“ nuotoliniu būdu – teikti emocinę paramą vaikams ir paaugliams pokalbiais internetu („chat‘u“). Artimiausios atrankos planuojamos 2022 m. vasaros pabaigoje, tačiau anketų laukiame jau dabar.   

 

Noriu savanoriauti nuotoliniu būdu  registruojuosi čia. 

 

 

Gavę tavo anketą, mes susisieksime su tavimi ir pakviesime sudalyvauti atrankoje, kuri vyks „Vaikų linijoje“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba nuotoliniu būdu - tiems, kurie gyvena kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose. 

 

Atranka

 

Visus, norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais, pakviečiame dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Per atranką glaustai pristatome savanoriškos veiklos „Vaikų linijoje“ pobūdį, atsakome į jums kylančius klausimus ir siekiame geriau susipažinti su būsimais savanoriais.

 

Atrankai nereikia specialiai ruoštis, nes šio susitikimo metu nevertiname tavo žinių. Mums svarbu, kad į atranką ateitum nusiteikęs atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su „Vaikų linijos“ atrankų vedėjais ir kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

 

Žmones, norinčius tapti emocinės paramos savanoriais ir sėkmingai perėjusius atranką, kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami emocinės paramos teikimui būtini įgūdžiai ir žinios. Baigęs šiuos parengiamuosius kursus, savanoris įsipareigoja prie telefono ar internetu išbudėti 300 valandų.

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg