11foto.jpg
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Ką daryti, norint tapti savanoriu?

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje gyvenančius žmones kviečiame savanoriauti „Vaikų linijos“ centruose, įsikūrusiuose šiuose miestuose. Kviečiame užpildyti registracijos anketą žemiau!

 

Noriu savanoriauti Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje  registruojuosi čia.

 

Nuo 2021 m. rudens taip pat pradėtos rinkti grupės savanorių, kurie gyvena kituose miestuose bei miesteliuose ir nori savanoriauti „Vaikų linijoje“ nuotoliniu būdu – teikti emocinę paramą vaikams ir paaugliais pokalbiais internetu („chat‘u“). (Vilniuje ir Kaune naujų savanorių grupės rudenio mokymams jau surinktos)

 

Noriu savanoriauti nuotoliniu būdu  registruojuosi čia. 

 

Gavę tavo anketą, mes susisieksime su tavimi ir pakviesime sudalyvauti atrankoje, kuri vyks „Vaikų linijoje“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba nuotoliniu būdu tiems, kurie gyvena kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose. Artimiausios atrankos planuojamos rugsėjo, spalio mėnesiais.   

 

Atranka

 

Visus, norinčius tapti „Vaikų linijos“ savanoriais, pakviečiame dalyvauti 2,5 val. trukmės grupinėje atrankoje. Per atranką glaustai pristatome savanoriškos veiklos „Vaikų linijoje“ pobūdį, atsakome į jums kylančius klausimus ir siekiame geriau susipažinti su būsimais savanoriais.

 

Atrankai nereikia specialiai ruoštis, nes šio susitikimo metu nevertiname tavo žinių. Mums svarbu, kad į atranką ateitum nusiteikęs atvirai ir nuoširdžiai bendrauti su „Vaikų linijos“ atrankų vedėjais ir kitais atrankoje dalyvaujančiais potencialiais savanoriais.

 

Žmones, norinčius tapti emocinės paramos savanoriais ir sėkmingai perėjusius atranką, kviečiame dalyvauti maždaug 4 mėnesių trukmės parengiamuosiuose kursuose, per kuriuos įgyjami emocinės paramos teikimui būtini įgūdžiai ir žinios. Baigęs šiuos parengiamuosius kursus, savanoris įsipareigoja prie telefono ar internetu išbudėti 300 valandų.

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg