11foto.jpg
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Eglė: savanorystė "Vaikų linijoje" leidžia iš arti pažinti realybę

Egle Narijauskaite_1.JPG

Tapti „Vaikų linijos“ savanoriais kviečiu tuos, kurie nori padėti vaikams, rasti prasmingą veiklą ar prisijungti prie šaunios „Vaikų linijos“ savanorių bendruomenės.

 Eglė, savanore „Vaikų linijoje“ dirbanti 3 metus

 

Savanoriauti „Vaikų linijoje“ įdomu, nes tarsi suartėji su realybe. Mes visi kuriame savo pasaulius, turime savo draugus, šeimas, bendruomenes ir ne visada matome tai, kas vyksta aplinkui. „Vaikų linijoje“ galime pajusti, kuo gyvena vaikai, apie ką jie nori kalbėti.

 

Savanorišku darbu „Vaikų linijoje“ susidomėjau, nes turėjau laisvo laiko ir nuolat galvojau apie įdomią ir prasmingą veiklą, kuria galėčiau užsiimti. Apie „Vaikų liniją“ žinojau dar iš studijų laikų (studijavau psichologiją), nes nemažai mano kursiokų savanoriavo, taip nusprendžiau ir aš prisijungti.

 

„Vaikų liniijos“ parengiamuosiuose kursuose ir dirbdama savanore daug sužinojau apie bendravimą su vaikais, vaikų problemas.

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI