11foto.jpg
Savanorė Darja: „Atrodo, atėjau savanoriauti tam, kad duočiau kažką kitiems, padėčiau vaikams, bet pridėjusi ranką prie širdies, galiu atvirai pasakyti, kad savanoriaudama pati gavau šimtąkart daugiau. Tai buvo neįtikėtina patirtis!“

Eglė: savanorystė "Vaikų linijoje" leidžia iš arti pažinti realybę

Egle Narijauskaite_1.JPG

Tapti „Vaikų linijos“ savanoriais kviečiu tuos, kurie nori padėti vaikams, rasti prasmingą veiklą ar prisijungti prie šaunios „Vaikų linijos“ savanorių bendruomenės.

 Eglė, savanore „Vaikų linijoje“ dirbanti 3 metus

 

Savanoriauti „Vaikų linijoje“ įdomu, nes tarsi suartėji su realybe. Mes visi kuriame savo pasaulius, turime savo draugus, šeimas, bendruomenes ir ne visada matome tai, kas vyksta aplinkui. „Vaikų linijoje“ galime pajusti, kuo gyvena vaikai, apie ką jie nori kalbėti.

 

Savanorišku darbu „Vaikų linijoje“ susidomėjau, nes turėjau laisvo laiko ir nuolat galvojau apie įdomią ir prasmingą veiklą, kuria galėčiau užsiimti. Apie „Vaikų liniją“ žinojau dar iš studijų laikų (studijavau psichologiją), nes nemažai mano kursiokų savanoriavo, taip nusprendžiau ir aš prisijungti.

 

„Vaikų liniijos“ parengiamuosiuose kursuose ir dirbdama savanore daug sužinojau apie bendravimą su vaikais, vaikų problemas.

 


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg
    • Telia_Logotipas_2017_m..jpg