diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ausis

 •  
  1 vote (33,3%) for: Prasyk mamos, kad nuvestu pas gydytoja
 •  
  1 vote (33,3%) for: Man irgi taip yra
 •  
  1 vote (33,3%) for: Nesikrapstyk ir nesitrankyk ausies.

#1 rugpj. 2, 2016 20:20:28

Rusnia5
Registruotas: 2016-03-07
Įrašai: 430

Ausu niezejimas

Sveiki. Jau daug laiko man retkarciais ausu niezejimas uzeina. Ima ir niezti ausi. As ja pradedu nestipriai trankyti ir ji man pradeda cypseti. Taip, to zodzio prasme. Patrankau delna i ausi ir praeina. Va visai neseniai pradejo niezeti ausi, trankau trankau, nepadeda. Va dabar pasiimsiu ausu krapstuka kuris man padeda. Siektiek padeda, bet paskui ir vel tas niezejimas. Gal as kai kuom sergu, ligos pozymis, ar cia taip normalu ?

Atsijungęs

#2 rugpj. 12, 2016 21:56:06

JustADream
Registruotas: 2016-08-12
Įrašai: 11

Ausu niezejimas

Sveika, nelabai nutuokiu kas tau yra taciau manau geriau nueit pas gydytoja. Kiek atsimenu is biologijos pamoku kad ausu krapstuku valant ausi gali ausu siera prikin0bti prie ausu bugnelio ir skleisti nemalonius garsus tai ka as tau siulau arba nueik pas gydytoja arba pasistenk ausu krapstuko nekisti labai giliai sekmes.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg