diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 17, 2016 12:30:38

Viltis
Registruotas: 2016-01-17
Įrašai: 2

Nebenoriu eiti į mokyklą.

Sveiki, mokykloje jaučiu emocinę prievartą, esu klasėje nemėgstama.. Esu nedrąsi asmenybė mokykloje, nes ten jaučiuosi nepritapusi. Visi klasiokai įsivaizduoja esantys jau subrendę, kalba apie suaugusiųjų temas ir t.t.. Man net nesinori tokių temų klausytis, o apie kalbėjimą tokiomis temomis net nėra kalbos.. Būna tokių situacijų kai visi sėdime klasėje ir kuris nors pradeda ant manęs stumti, kalbėti tokias nesąmones kurias išgirdusi aš pati nustembu.. Patarkite kaip atsikratyti emocinės prievartos ir patyčių mokykloje.. Ačiū jums

Atsijungęs

#2 saus. 18, 2016 21:53:23

Viltis
Registruotas: 2016-01-17
Įrašai: 2

Nebenoriu eiti į mokyklą.

Einu į 9 klasę, bet tikrai nemanau, kad jau yra tas amžius kalbėti viešai apie tokius dalykus ir elgtis kaip suaugusiam žmogui..

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg