diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Ko Jūs tikitės iš draugystės?

•  
    7 votes (35,0%) for: Nuoširdaus ir atviro bendravimo
  •  
    1 vote (5,0%) for: Supratingumo
  •  
    1 vote (5,0%) for: Bendrų pomėgių
  •  
    0 votes (0,0%) for: Patarimų
  •  
    0 votes (0,0%) for: Atlaidumo
  •  
    9 votes (45,0%) for: Visi išvardyti variantai
  •  
    0 votes (0,0%) for: KITA
  •  
    2 votes (10,0%) for: Ot ir nesakysiu;D

#1 geg. 14, 2016 12:45:05

viktorijap
Registruotas: 2016-05-10
Įrašai: 208

Kas norite susipažinti? Tiesiog pabendrauti;)

Sveiki, man nėra svarbus nei Jūsų amžius, nei išorė, svarbus tik vidus. Nes manau, kad
tai puikiai galima palyginti su šaldytuvu, jo turinys niekada nepriklauso nuo išorės, o
išorė - nuo turinio. Tad bendrausiu su, visais kas čia parašys
Jei kam įdomu aš esu Kornelija, man 15 metų, bet jau po 5 dienų bus 16 Mėgstu sportuoti (slidinėti kalnų slidėmis, važinėtis dviračiu, bėgioti.), iš pamokų labai patinka biologija, fizika, chemija, nors sekasi visos, išskyrus matematika (einu į 9 klasę). Esu pakankamai žema ir plona. Dažniausiai esu kitų ignoruojama, dėl ūgio, bet esu greita (ir jei galima pasakyti sportiška). Patinka padėti kitiems, esu laisvai bendraujanti, bet taip pat ir labai uždara (priklauso nuo nuotaikos). Neturiu draugų, nes toks jausmas, kad su manimi bendrauja tik tam, kad gautų naudos, ir užklupus bėdai palieka, ieškau nuoširdžių draugų, kurias galėčiau pasitikėti, pabendrauti ir tiesiog tokių, kurie nebūtų, kaip šešėliai, kurie būna kartu tik šviečiant Saulei, o atėjus tamsai pasitraukia. Noriu tikrų draugų, šiuo atvėju, kaip oras, jo nematai, bet jauti, kad visada yra šalia Tad lauksiu Jūsų žinučių

Redaguotas viktorijap (geg. 14, 2016 13:29:44)

Atsijungęs

#2 geg. 14, 2016 19:03:36

monikux882
Registruotas: 2016-05-04
Įrašai: 34

Labas perksičiau tavo žinutę aš taip pat ieškau su kuo galėčiau pabendrauti. Esu 15 metų Monika (aštuntokė) Mėgstu muziką. Taip pat mėgstu kitiems padėti. Patiriu patyčias, bandau nusižudyti. Neturiu draugių dėlto labai dėl to liūdžiu. Tiesiog man jų neišeina susirasti. Dėl to kad gal aš kuom išskirtinė iš mokyklos dažniausiai pareinu apsiverkusi. Man taip pat nesvarbu žmogaus išvaizda metai. Man svarbiausia jo vidus. Aš taip pat užsiiminėju sportu. Einu 8 val. Ant kalno pabėgioti. Man atrodė kad aš viena neturiu draugių pasirodo yra daug žmonių kuriems neišeina susirasti draugų. Manau tu visai ielas ir fainas žmogus . Atrašyk, lauksiu

Atsijungęs

#3 geg. 14, 2016 19:05:23

monikux882

atsiprašau už kaikurias klaidas labai skubėjau atrašyti

Atsijungęs

#4 geg. 15, 2016 11:42:37

viktorijap

Kaip faina, kad parašei čia

Atsijungęs

#5 geg. 15, 2016 12:12:06

viktorijap

Matau turime panašių pomėgių, taip pat kankina panašios mintys ir jausmai. Puikiai galėtume viena kitai patarti, ir pabendrauti. Jei nori galiu patarti, kaip įmanoma atsikratyti patyčių ir tų minčių. Tiesiog visų pirma, kai iš Tavęs tyčiojasi nepamiršk, kad tai reiškia, jog Tu esi unikalus žmogutis,kuris nebijo būti savimi, kai sako nemalonius žodžius pasistenk pagalvoti apie kažką kitą, paskęsti mintyse, ir tada negirdėsi, ką jie kalba, bet mano manymu yra kur kas blogiau, jei tyčiodamiesi žiūri Tau į akis, tada tokiu atveju ignoravimas dar labiau paskatins kitus tyčiotis, tuomet šiuo atveju reiktų pasitengti ,,atsikirsti" neįpratu jiems girdėti balso tonu, o dėl minčių… Tu esi miela, spotiška, mėgstanti muziką ir padedanti kitiems asmenybė, gi man (manau ir kitiems, kurie Tave pažįsta, ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus) būtų labai skaudu Tavęs netekti, patikėk man Tu labai rūpi, tad laikykis, stiprybės Tau įgyvendinti savo svajones ir susikurti tokį gyvenimą, kokio nori, tikiuosi, kad bent kiek pravers mano patarimai. Sėkmės

Atsijungęs

#6 geg. 16, 2016 18:26:11

monikux882

Labai ačiū už patarimus manau pravers na o atsikirsti aš nemoku tada pradeda jie atsikirsti ir suvarto mane o šeip ką dar veiki gyvenime? Ką žadi studijuoti ateityje? Aš žadu studijuoti mediciną nes labai domiuosi ir dabar skaitau medicinos knygas esu perskaičius pirmosios pagalbos vadovą ir dar įvairių knygų apie medicina gal žadu studijuoti netgi apie psichologiją ar tarkim norėčiau būti vaikų linijos konsultante ;-)

Atsijungęs

#7 geg. 16, 2016 19:33:41

Aurayu
Registruotas: 2016-03-14
Įrašai: 55

Sveikos . Aš irgi neturiu tikrų draugu nes man reikia nešioti akinius ir plokštele. Man 11 metų ir man nepatinka kad kitos merginos pavydėdamos mane apkalbinėja nes pas mane iš klasės didžiausia krutinė . Ypac esu spuoguota . Musu klasė nevisiškai draugiška yra keturios merginos ir aš penkta jos niekaip nepasidalina mano draugės nors puikiai žinau kad ji mane apkalbinėja kaip žiurkė. Daugumaa ant manes pyksta nes aš juos mušu iš jėgos . Tai darau nes jie spardo mano daigtus , spintele ir t.t . Štai artėja paskutine ketvirtos klasės kelionė i palanga mes ten galėsime miegoti po keturis arba po du . Aš noriu kad aš ir mano draugė nakvotumėmė abi bet ji pradeda rėkti . Arba sako kad jeigu nenoriu su jos draugėmis tai galiu iš vis nenakvoti su jomis bet nelieka kitos išeities . Ką daryti?

Atsijungęs

#8 geg. 16, 2016 19:48:39

viktorijap

Labas, nuskambės keistokai, bet aš taip pat, kaip ir tu neapsisprendžiu iš tų dviejų variantų (medicina ar psichologija), tik paskutiniu metu labiau domiuosi psichologija, o gal Tu galėtum parašyti savo perskaitytų knygų (tų, kurios susijusios su medicina) autorių ir pavadinimą? Šiuo metu, aš skaitau, Samuel Shem knygą ,, Dievo namai" ( ši knyga apie tai, kaip rezidentai, atlieka praktiką ligoninėje bei čia nenuslėpta žiaurioji medicinos pusė), dar skaitau tik 6 skyriu, tad pati dar nežinau ar verta, ją skaityti, bet kai pradedi tada sunku sustot, nes sudomina ir tada vis lauki kito savaitgalio, kad galėtum paskatyt Kokius Tu lankai būrelius? (aš tinklinį ir švedų kalbą)

Atsijungęs

#9 geg. 16, 2016 20:04:59

viktorijap

Sveika Aurayu, mano manymu, jei tave kankina tokios bėdos galėtum, pasakyti mokytojai, artimiesiems, o jei jiems nenori sakyti gali pasikalbėti su psichologe (ar rašyti laišką Vaikų linijai ar paskambinti). Patyčios yra labai skaudu ir negalima to niekam nesakyti. Pasistenk išlikti stipri, bet nepatarčiau kitų mušti, nes tai tikrai nepadeda, seniau klasėje savo daiktus iš visų klasės kampų rinkdavau, net iš šiukšliadežės teko traukti, bet tiesiog, pasistengiau, kad pamokos metu mokytoja tai pastebėtų, tada ji padėjo, o skriaudikams nuo jų artimųjų nemaža pasirodė, kad daugiau taip pasielgti nebeišdrįso (svarbu rasti neabėjingą žmogų, kuris Tau padėtų) Sėkmės nugalint patyčias

Redaguotas viktorijap (geg. 16, 2016 20:07:18)

Atsijungęs

#10 geg. 16, 2016 22:54:30

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 167

monikux882
Labas perksičiau tavo žinutę aš taip pat ieškau su kuo galėčiau pabendrauti. Esu 15 metų Monika (aštuntokė) Mėgstu muziką. Taip pat mėgstu kitiems padėti. Patiriu patyčias, bandau nusižudyti. Neturiu draugių dėlto labai dėl to liūdžiu. Tiesiog man jų neišeina susirasti. Dėl to kad gal aš kuom išskirtinė iš mokyklos dažniausiai pareinu apsiverkusi. Man taip pat nesvarbu žmogaus išvaizda metai. Man svarbiausia jo vidus. Aš taip pat užsiiminėju sportu. Einu 8 val. Ant kalno pabėgioti. Man atrodė kad aš viena neturiu draugių pasirodo yra daug žmonių kuriems neišeina susirasti draugų. Manau tu visai ielas ir fainas žmogus . Atrašyk, lauksiu
Džiaugiuosi, kad nelieki viena su savo sunkiais išgyvenimais ir daliniesi jais su kitais. Beveik visi kartais susiduriame su tokiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo taip sunku, jog net sunku ištverti. Tačiau savižudybė nėra tinkamas būdas sunkumams spręsti. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais rūpesčiais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas