15foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

MŪSŲ NAUJIENOS

Patikima informacija vaikams ir paaugliams

2023-07-10 16:03:17

 

„Vaikų linija“ pradeda įgyvendinti projektą „Vaikų linijos” edukacinės platformos vaikams ir paaugliams apie jų patiriamus sunkumus sukūrimas su vaikams įtraukiu ir patraukliu turiniu“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Šiuo projektu siekiama geriau atliepti vaikų ir paauglių emociniams poreikiams, sukuriant edukacinę platformą.

 

Vaikui susidūrus su nauja situacija ar skaudinančiu, gąsdinančiu patyrimu, gali būti nedrąsu pagalbos ieškoti kalbantis, reiškiant savo emocijas bei jausmus. Savišvietai ir savipagalbai skirtoje edukacinėje platformoje vaikai savarankiškai galės rasti profesionalų parengtą informaciją, patarimus.

 

„Vaikų linijos“ svetainėje vaikams ir paaugliams skirtoje edukacinėje platformoje bus sukurtas profesionalus turinys, skirtas vaikų ir paauglių dažnai ir sudėtingai išgyvenamiems sunkumams bei savipagalbos būdams. Tokia praktika taikoma kitose Europos šalyse. Konsultuojantis su vaikų ir paauglių emocinės sveikatos specialistais bei konkrečiose srityse besispecializuojančiais ekspertais, taip pat su „Vaikų linijos“ Patarėjų komanda, bus parengtas reikšmingiausių temų sąrašas bei turinys, skirtas konkrečiam sunkumui bei pagalbos būdams.

Atgal

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI