• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU

Patikima informacija vaikams ir paaugliams

„Vaikų linija“ pradeda įgyvendinti projektą „Vaikų linijos” edukacinės platformos vaikams ir paaugliams apie jų patiriamus sunkumus sukūrimas su vaikams įtraukiu ir patraukliu turiniu“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Šiuo projektu siekiama geriau atliepti vaikų ir paauglių emociniams poreikiams, sukuriant edukacinę platformą.

Vaikui susidūrus su nauja situacija ar skaudinančiu, gąsdinančiu patyrimu, gali būti nedrąsu pagalbos ieškoti kalbantis, reiškiant savo emocijas bei jausmus. Savišvietai ir savipagalbai skirtoje edukacinėje platformoje vaikai savarankiškai galės rasti profesionalų parengtą informaciją, patarimus.

„Vaikų linijos“ svetainėje vaikams ir paaugliams skirtoje edukacinėje platformoje bus sukurtas profesionalus turinys, skirtas vaikų ir paauglių dažnai ir sudėtingai išgyvenamiems sunkumams bei savipagalbos būdams. Tokia praktika taikoma kitose Europos šalyse. Konsultuojantis su vaikų ir paauglių emocinės sveikatos specialistais bei konkrečiose srityse besispecializuojančiais ekspertais, taip pat su „Vaikų linijos“ Patarėjų komanda, bus parengtas reikšmingiausių temų sąrašas bei turinys, skirtas konkrečiam sunkumui bei pagalbos būdams.

576 409 Vaikų linija
Pasidalinkite:
Start Typing