11foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

TAPK SAVANORIU!

Nori padėti išklausyti vaikus ir paauglius? 

Ieškai prasmingos veiklos?

Sieki naujų žinių?

Vertini naujus įgūdžius, kurie praverčia visose gyvenimo situacijose? 

 

Tapk „Vaikų linijos“ savanoriu!

 

„Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai išklauso vaikus ir paauglius, priimdami juos tokius, kokie jie yra, kartu su jais ieško būdų, kaip spręsti kylančius sunkumus, skatina juos kalbėtis su žmonėmis, kuriais jie pasitiki, ir, jei reikia, nukreipia pagalbos į kitas tarnybas.

 

Visos vaikų ir paauglių konsultavimui reikalingos žinios bei įgūdžiai yra įgyjami per parengiamuosius kursus. Juose savanoriai teoriškai ir praktiškai išmoksta aktyvaus klausimo, situacijos analizės ir sprendimų ieškojimo, jausmų tyrinėjimo bei įsigilina į vaikams ir paaugliams kylančius sunkumus.

 

„Vaikų linijos“ savanoriu gali tapti bet kokios specialybės ar išsilavinimo žmogus, ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus. Svarbiausia, kad turėtum motyvacijos ir galėtum skirti dalį savo laiko (maždaug 5 val. per savaitę) „Vaikų linijai“.

 

 

Susidomėjai? Sužinok, kaip gali tapti „Vaikų linijos“ savanore (-iu).


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg