13foto.jpg
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

TAPKITE MŪSŲ RĖMĖJU!

Kviečiame verslo įmones
bendradarbiauti su „Vaikų linija“!

 

2019 metais „Vaikų linija“ atsiliepė į 176 959 vaikų ir paauglių skambučius, atsakė į 812 laiškus internetu, įvyko 2126 pokalbiai internetu („chatu“).

 

Galėdama pritraukti, atrinkti ir paruošti vis daugiau savanorių konsultantų, „Vaikų linija“ didina galimybes išklausyti vaikus ir paauglius, susidūrusius su įvairiais sunkumais. Jei 2014 m. galėjome atsiliepti į 1 iš 17 vaikų skambučių, 2019 m. atsiliepėme dviems iš trijų pasikalbėti norinčių vaikų. Toliau plėtojame naujausią „Vaikų linijos“ pagalbos būdą – pokalbius internetu (chatu), kuriuo vaikai ir paaugliai dalijasi sudėtingiausiais savo išgyvenimais ir jausmais.

 

Tam, kad „Vaikų linija“ galėtų nenutrūkstamai dirbti, toliau plėsti galimybes išklausyti sunkumus išgyvenančius vaikus bei paauglius, nuolat turime: 

 

 • Pritraukti, atrinkti ir paruošti naujus savanorius konsultantus 4-5 mėnesius trunkančiuose mokymuose;
 • Vykdyti konsultantų darbo kokybės priežiūrą ir stebėseną, teikti jiems grįžtamąjį ryšį;
 • Teikti konsultantams emocinę paramą ir pagalbą po sudėtingų budėjimų ar skambučių, organizuoti individualias ir grupines sudėtingų atvejų analizes;
 • Kelti budinčių savanorių konsultantų kvalifikaciją, organizuoti mokymus ir seminarus, motyvuoti savanorius budėti daugiau ir ilgiau;
 • Koordinuoti konsultantų darbą, sudarant, prižiūrint, keičiant budėjimo grafikus, tvarkant dokumentaciją, kaupiant ir analizuojant statistiką, rengiant ataskaitas.

 

Palaikykite mūsų veiklą!

 

Jūsų parama „Vaikų linijai“ leis paruošti daugiau naujų savanorių konsultantų, padės jau budintiems konsultantams atnaujinti žinias ir sustiprinti motyvaciją budėti daugiau ir ilgiau. Taip su Jūsų pagalba galėsime išklausyti daugiau sunkumus išgyvenančių vaikų ir paauglių!

 

 

 Vaikai nori būti išgirsti. Padėkite JIEMS mus pasiekti!

 

 

Kiti aukojimo būdai

Tiesioginiu banko pavedimu Portale aukok.ltSMS žinuteSkirdami 1,2 proc. GPM
Pavadinimas: VšĮ
„Vaikų linija“
Įmonės kodas:
300592971
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT057300010096612742
Bankas: Swedbank, AB

Paaukokite
„Vaikų linijai“
SMS žinute
numeriu 1405,
įrašę tekstą 1389.
SMS žinutės kaina
2,00 € (auka – 1,5 €)

Skirkite „Vaikų linijos“ veikloms 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Tai galite padaryti internetinės bankininkystės pagalba užpildydami formą FR0512 (Prašymas skirti paramą) internetu čia. Formai užpildyti reikalingi duomenys: 1-4 laukeliuose įrašykite savo asmeninę informaciją. 5 - įrašykite “2019” . 6s - pažymėkite kryžiuku. E1 - pasirinkite PARAMOS GAVĖJAS - atsiras skaičius 2. E2 skiltyje įrašykite „Vaikų linijos“ identifikacijos kodą: 300592971. E4 skiltyje įrašykite 1,2 proc. E5 skiltyje pasirinkite metus, iki kurių norite paskirti paramą. Pavyzdžiui, iki 2023. (Tokiu būdu parama mums bus automatiškai pervedama iki 2023 m., o Jums nereikės kasmet pildyti šios formos). Pateikite šią formą Mokesčių inspekcijai. Apie tai, kad skyrėte paramą, parašykite mums el.paštu vilnius@vaikulinija.lt, nes norėtume Jums padėkoti „Vaikų linijos“ interneto svetainėje.

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg