13foto.jpg
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

TAPKITE MŪSŲ RĖMĖJU!

Kviečiame verslo įmones
bendradarbiauti su „Vaikų linija“!

 

2017 metais „Vaikų linija“ atsiliepė į 165 849 vaikų ir paauglių skambučius, atsakė į 1149 laiškus internetu, o lapkričio viduryje pristačius naują pagalbos būdą – pokalbius internetu, įvyko daugiau nei 100 susirašinėjimų su vaikais ir paaugliais.

 

Paskutiniais metais pavyko pritraukti ir paruošti daugiau savanorių konsultantų, todėl „Vaikų linijos“ galimybės išklausyti sunkumus išgyvenančius vaikus išaugo. Jei 2014 m. galėjome atsiliepti į 1 iš 17 vaikų skambučių, 2017 m. „Vaikų linija, klausau“ išgirdo kas antras pasikalbėti paskambinęs vaikas. 

 

Tam, kad „Vaikų linija“ galėtų nenutrūkstamai dirbti, toliau plėsti galimybes išklausyti sunkumus išgyvenančius vaikus bei paauglius, nuolat turime: 

 

 • Pritraukti, atrinkti ir paruošti naujus savanorius konsultantus 4-5 mėnesius trunkančiuose mokymuose;
 • Vykdyti konsultantų darbo kokybės priežiūrą ir stebėseną;
 • Teikti konsultantams emocinę paramą ir pagalbą po sudėtingų budėjimų ar skambučių, organizuoti individualias ir grupines sudėtingų atvejų analizes;
 • Kelti budinčių savanorių konsultantų kvalifikaciją, organizuoti mokymus ir seminarus, motyvuoti savanorius budėti daugiau ir ilgiau;
 • Koordinuoti konsultantų darbą, sudarant, prižiūrint, keičiant budėjimo grafikus, tvarkant dokumentaciją, kaupiant ir analizuojant statistiką, rengiant ataskaitas.

 

Palaikykite mūsų veiklą!

 

Jūsų parama „Vaikų linijai“ leis paruošti daugiau naujų savanorių konsultantų, padės jau budintiems konsultantams atnaujinti žinias ir sustiprinti motyvaciją budėti daugiau ir ilgiau. Taip su Jūsų pagalba galėsime išklausyti daugiau sunkumus išgyvenančių vaikų ir paauglių!

 

 

 Vaikai nori būti išgirsti. Padėkite JIEMS mus pasiekti!

 

 

Kiti aukojimo būdai

Tiesioginiu banko pavedimu Portale aukok.ltSMS žinuteSkirdami 2 proc. GPM
Pavadinimas: VšĮ
„Vaikų linija“
Įmonės kodas:
300592971
Atsiskaitomoji sąskaita:
LT057300010096612742
Bankas: Swedbank, AB

Paaukokite
„Vaikų linijai“
SMS žinute
numeriu 1405,
įrašę tekstą 1208.
SMS žinutės kaina
2,00 € (auka – 1,5 €)
Skirkite „Vaikų linijos“ veikloms 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Tai galite padaryti internetinės bankininkystės pagalba užpildydami formą FR0512 internetu čia
Formai užpildyti reikalingi duomenys:
1-4 laukeliuose įrašykite savo asmeninę informaciją
5 - įrašykite “2017
6s - pažymėkite kryžiuku
E1 - įrašykite skaičių 2
E2 skiltyje įrašykite „Vaikų linijos“ identifikacijos kodą: 300592971
E3 skiltyje nebūtina nieko rašyti
E4 skiltyje įrašykite 2,00 (arba 1,00, jeigu skirsite 1 proc.)
E5 skiltyje pasirinkite metus, iki kurių norite paskirti paramą. Pavyzdžiui, iki 2021. (Tokiu būdu parama mums bus automatiškai pervedama iki 2021 m., o Jums nereikės kasmet pildyti šios formos)
Apačioje pasirašykite, įrašykite vardą bei pavardę.
Pateikite Mokesčių inspekcijai.
Apie tai, kad skyrėte paramą, parašykite mums el.paštu vilnius@vaikulinija.lt, nes norėtume Jums padėkoti „Vaikų linijos“ interneto svetainėje.
 

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg
  • Telia_Logotipas_2017_m..jpg