• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU

Ilginamas pokalbių internetu darbo laikas

Nuo rugsėjo 1 dienos Vaikų linijos pokalbiai internetu pradeda veikti nuo 14 val. iki 23 val. kasdien. Jaučiant, kad vaikų ir paauglių poreikis gauti emocinės paramos susirašinėjant internetinėmis žinutėmis auga, nuosekliai didiname ir linijų skaičių, ir darbo laiką.

Per septynis šių metų mėnesius atsiliepėme į dvigubai daugiau pokalbių internetu nei per tą patį laikotarpį pernai. O pagausėjus savanorių konsultantų gretoms, trumpėja ir laukiančiųjų eilėje skaičius – šiuo metu galime atsiliepti beveik 90 proc. besikreipiančių vaikų.

Pokalbiai su Vaikų linija yra nemokami ir anonimiški, t. y. paskambinus ar parašius nereikia prisistatyti, atskleisti savo asmens duomenų. Taip pat viskas, ką čia pasakoja vaikai ir paaugliai, lieka konfidencialu ir neišeina už emocinės tarnybos ribų – tai reiškia, kad niekas kitas nesužinos, apie ką vaikai kalbėjosi su Vaikų linija.

Kalbėdamasis su vaiku ar paaugliu Vaikų linijos savanoris konsultantas stengiasi sukurti erdvę, kurioje besikreipiantysis jaustųsi saugus ir galėtų dalytis savo jausmais, išgyvenimais, drauge su konsultantu ieškotų atsakymų į rūpimus klausimus.

576 325 Vaikų linija
Pasidalinkite:
Start Typing
116 111