• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU
Norvegijos Karalystės ambasadoriaus vizitas

Norvegijos Karalystės ambasadoriaus vizitas

Emocinė vaikų ir paauglių gerovė yra svarbus raktas į sveiką visuomenę. Tam pritaria ir „Vaikų linijos“ būstinėje Vilniuje apsilankęs Norvegijos karalystės ambasadorius J. E. Ole Terje Horpestadas. Ruošiantis šį savaitgalį vyksiančiam metiniam „Vaikų linijos“ savanorių seminarui „Kaip padėti augti vaikams ir augti patiems krizinėse situacijose“, patirtimi dalijamės su Norvegijos ambasada ir kolegomis iš Norvegijos vaikų linijos „Kors pa halsen“.

„Džiaugiamės daugiamete draugyste su Norvegijos Karalystės ambasada. Vertiname nuolatinį ambasados dėmesį vaikų teisių apsaugos užtikrinimo temai bei nuoseklias pastangas stiprinant pilietinės visuomenės kūrimą Lietuvoje“, – sako „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis.

Su Norvegijos ambasada „Vaikų linija“ bendradarbiauja jau beveik 15 metų. „2007 m. organizavome tarptautinę konferenciją patyčių prevencijos tema, į kurią pakvietėme prof. Dan Olweus, vienos žinomiausių patyčių prevencijos programų pasaulyje autorių. Jo programos diegimui pritarė Lietuvos Vyriausybė ir nuo 2008 metų ji buvo plačiai diegiama mūsų šalyje, ši norvegiška patyčių prevencijos programa Europos regione bene plačiausiai ir buvo diegiama Lietuvoje. Nuo 2010-ųjų Norvegijos Ambasada buvo ir „Vaikų linijos“ organizuojamos iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ partnerė, taip pat svariai prisidėjo prie socialinių švietimo kampanijų“, – sako dr. R. Povilaitis.

Šiuo metu Lietuvoje lankosi ir kolegos iš Norvegijos vaikų linijos – nevyriausybinės organizacijos „Kors på halsen”. Su šia organizacija „Vaikų liniją“ sieja dvišalis bendradarbiavimas Aktyvių piliečių fondo finansuojamame projekte: „Savanorystės „Vaikų linijoje“ skatinimas: naujų savanorių pritraukimas, esamų savanorių kvalifikacijos kėlimas bei motyvavimas”. Ši partnerystė yra puiki proga pasikeisti patirtimi, semtis naujų idėjų, taip pat pažvelgti į „Vaikų linijos“ veiklą iš kitos perspektyvos.

266 200 Vaikų linija
Pasidalinkite:
Start Typing
116 111