• Be patyčių konferencija 2024
  • Vaikų linijos Facebook puslapis
  • Vaikų linijos Instagram puslapis
  • Vaikų linijos Linkedin puslapis
  • Vaikų linijos Youtube kanalass
Pokalbiai internetu Vaikų linijoje
116 111 PAGALBA TELEFONU

Vaikų linija atnaujina aktualių temų skyrių

Naujuosius metus pradedame smagiomis naujienomis – Vaikų linija atnaujina internetinę svetainę, kurioje ir toliau galėsite prisijungti prie pokalbių internetu ir su savanoriais pasikalbėti, kaip jaučiatės, kas neramina, taip pat rasite atnaujintą vaikams ir paaugliams aktualių temų skyrelį.

Paruošėme daug aktualios informacijos įvairiomis temomis: apie jausmų įvairovę, ką daryti, kai kyla mintys apie savižudybę, kūno pokyčius, seksualinę orientaciją, džiaugsmus ir rūpesčius dėl išvaizdos, rūkymą ir alkoholį, lyčių stereotipus, draugystę, bendraamžių spaudimą, santykius šeimoje, bendravimą mokykloje, ką daryti, kai mokytis tampa sunku, kaip išlikti saugiam internete, kas yra patyčios ir kaip jas stabdyti. Tai tik pradžia – aktualių temų skyrelį nuolat pildysime ir turtinsime įvairia informacija, video medžiaga, infografikais.

Džiaugiamės, kad išsklaidyti kai kuriuos mitus Vaikų linijai padėjo savo srities ekspertai. Apie brendimo ir seksualinės orientacijos mitus papasakojo Lina Januškevičiūtė, lytiškumo ugdymo ekspertė, edukatorė, dr. Paulius Skruibis, psichologas, Vilniaus universiteto profesorius, jautriai atskleidė svarbios informacijos apie savižudybės mitus, gydytojas toksikologas dr. Robertas Badaras papasakojo, ar el. cigaretės kenkia sveikatai. Apie kūno vaizdą kalbėjomės su gydytoja dietologe, intuityvaus valgymo konsultante Aušra Jauniškyte-Ingelevičiene, o valgymo sutrikimų mitus sklaidė Lina Barauskienė, gydytoja dietologė, intuityvaus valgymo konsultantė ir valgymo sutrikimų linijos savanorė. Nepamiršome ir santykių temos – čia Vaikų linijai talkino psichologė, LSMU dėstytoja Milda Kukulskienė, kuri yra ir „Švelni tėvystė” autorė.

Atnaujintoje svetainėje dar patogiau susisiekti su Vaikų linijos savanoriais ir pasikalbėti rūpimais klausimais, pasidalyti jausmais ir emocijomis, drauge ieškoti atsakymų. Pokalbių internetu langelis veikia kaip įprasta – nuo 14 iki 23 val. kasdien, laiškus galite rašyti bet kada prisijungę prie anonimiškos ir konfidencialios sistemos. Paskambinti 116 111 tapo dar lengviau – tai galite padaryti paspaudę telefono ikoną naujojoje svetainėje.
 
Projektą „Vaikų linijos edukacinės platformos vaikams ir paaugliams apie jų patiriamus sunkumus sukūrimas su vaikams įtraukiu ir patraukliu turiniu“ finansuoja Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Šiuo projektu siekiama geriau atliepti vaikų ir paauglių emociniams poreikiams.

1920 886 Vaikų linija
Pasidalinkite:
Start Typing
116 111